۱۴۰۲/۱۲/۰۳ ۱۹:۱۱ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

گیل خبر/ سهراب علیزاده در گفت وگو با خبرنگارگیل خبر، با بیان اینکه حدود 100 کارآموز در مرکز اشتغال لنگرود در حال فعالیت هستند، اظهار کرد: با همکاری دادستان شهرستان لنگرود این مرکر را به مرکز اشتغال شرق گیلان تبدیل کردیم.

وی با اشاره به پرداخت حقوق و دستمزد به کارآموزان مرکز اشتغال لنگرود، افزود: به خانواده های مددجویان نیز کارت هدیه و سبد کالا اهدا می شود.
رئیس انجمن حمایت از زندانیان شهرستان لنگرود از تهیه 150 بسته حمایتی به خانواده های مددجویان مرکز اشتغال لنگرود به ارزش یک میلیون و 500 هزار تومان، تصریح کرد: این بسته های عیدانه طی هفته های آینده بین خانواده های نیازمند توزیع می شود.

علیزاده کارآموزان مرکز اشتغال لنگرود را زندانیان رای باز دانست و خاطرنشان کرد: با هماهنگی های انجام شده با بخش خصوصی در تلاشیم که هر زندانی بعد از پایان دوره فن آموزی، در مراکر خصوصی شهرستان مشغول به کار شوند.

وی با اشاره به انعقاد قرارداد این مرکز با بخش خصوصی، تصریح کرد: 15 نفر از کارآموزان این مرکز در بخش های خصوصی فعالیت می کنند.

رئیس انجمن حمایت از زندانیان شهرستان لنگرود با بیان اینکه با یک شرکت بخش خصوصی تولیدکننده لوازم التحریر قرارداد داریم، اضافه کرد: با هماهنگی های انجام شده با اداره کل زندان های استان، به زودی یک زمین برای احداث مرکز اشتغال در خارج از شهر لنگرود تامین می شود و سال آینده فاز اجرایی را آغاز می کنیم.
وی با بیان اینکه در اعیاد و مناسبت های ملی و مذهبی اقدام به برگزاری برنامه های فرهنگی برای مددجویان مرکز می کنیم، یادآور شد: 130 خانواده مددجو را شناسایی کردیم و لذا از خیرین شهرستان انتظار داریم از طریق این مرکز به خانواده های نیازمند کمک کنند.