۱۴۰۲/۱۲/۰۳ ۱۲:۴۵ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

مردی ۴۷ ساله با یک قبضه اسلحه کلت کمری وارد یک آرایشگاه زنانه شده و به سمت زنی ۵۰ ساله‌ که همسر سابقش بوده و در آنجا کار می‌کرده تیراندازی و سپس به سمت سر خودش شلیک کرده است.یک مرد با کلت کمری وارد آرایشگاه زنانه شد و به همسر سابق خود تیراندازی کرد اما در نهایت خود او بود که جانش را از دست داد.

گیل خبر/ به گزارش روزنامه ایران، فرج شجاعی فرمانده انتظامی شیراز گفت: حدود ساعت ۱۸ سه‌شنبه طی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی در یکی از محله‌های شهرستان شیراز، بلافاصله مأموران انتظامی کلانتری ۱۹ بوستان شیراز در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی‌های انجام گرفته مشخص شد مردی ۴۷ ساله با یک قبضه اسلحه کلت کمری وارد یک آرایشگاه زنانه شده و به سمت زنی ۵۰ ساله‌ که همسر سابقش بوده و در آنجا کار می‌کرده تیراندازی و سپس به سمت سر خودش شلیک کرده است.

فرمانده انتظامی شیراز با بیان اینکه مجروحان توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند، ادامه داد: قاتل به علت شدت جراحت وارده در بیمارستان فوت کرد و زن میانسال تحت مداوا قرار دارد. علت درگیری نیز از سوی پلیس آگاهی در حال بررسی است.