محمد شیخان در روز جوان عنوان کرد؛
۱۴۰۲/۱۲/۰۲ ۲۳:۲۴ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

گیل خبر/ محمد شیخان مدیرعامل سابق شرکت دخانیات ایران با تبریک ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان گفت: میلاد با سر سعادت حضرت علی اکبر (ع) فرزند بزرگ امام حسین (ع) که روز جوان نامگذاری شده است، اهمیت نگاه ویژه به نسل جوان و پرانگیزه را یادآور می‌شود.

شیخان ادامه داد: متاسفانه در کشور و استان ما، علی‌رغم شعارهایی که داده می‌شود، آنچنان که باید و شاید و شایسته است، به جوانان اعتماد و بها داده نمی‌شود.

مدیرعامل سابق شرکت دخانیات ایران گفت: هر کجا و در هر عرصه‌ که از جوانان استفاده کرده و به آنها میدان داده‌ایم، شاهد کارآیی، خلاقیت، پویایی، بهره وری و مدیریت به نحو احسن بوده‌ایم. استفاده از جوانان در مدیریت‌ها همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است و بنده نیز به تبعیت از ایشان در زمانی که افتخار خدمت در شرکت دخانیات ایران را داشتم، استفاده حداکثری از نسل جوان و با دانش و خلاق را سرلوحه امور قرار دادم.

شیخان با اشاره به در پیش بودن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس گفت: این دوره از انتخابات مجلس، از حساسیت ویژه و خاصی برخوردار است. بنده اعتقاد دارم برای تغییر وضع موجود، مردم باید به صحنه بیایند و با اعتماد به جوانان باتجربه، اجازه ندهند عده‌ای با تفکرات تاریخ مصرف گذشته خود، سرنوشت شهر و استان و کشورمان را به ورطه نابودی بکشانند.

محمد شیخان در پایان تاکید کرد: هر کجا به جوانان اعتماد کردیم، ثمرات آن را دیده‌ایم. بدون شک اگر در انتخابات مجلس هم فرصت خدمت به نسل جوان و پرانگیزه داده شود، ثمرات این اقدام مثبت در زندگی مردم دیده می‌شود.