روزنامه ایران نوشت: تعجب نکنید، عمل تغییر رنگ چشم‌ها که زمانی به‌عنوان یک عمل غیرمتعارف عجیب، دهان خیلی‌ها را به تعجب باز می‌کرد، حالا به یک عمل رایج نه‌چندان عجیب و غریب تبدیل شده که متقاضیانش هر روز بیشتراز دیروز می شوند.

گیل خبر/ به نقل از روزنامه ایران: این روزنامه گزارشی از جراحی‌های زیبایی عجیب دارد. 

 یک عمل موفقیت‌آمیز 250‌میلیون‌تومانی ناقابل که حالا از آن پسرچشم قهوه‌ای تیره، یک جوان چشم آبی زیبا ساخته که ظاهراً برای این دو جفت چشم اروپایی به تعبیرآقای دکتر، رؤیاها و برنامه‌های زیادی دارد! تعجب نکنید، عمل تغییر رنگ چشم‌ها که زمانی به‌عنوان یک عمل غیرمتعارف عجیب، دهان خیلی‌ها را به تعجب باز می‌کرد، حالا به یک عمل رایج نه‌چندان عجیب و غریب تبدیل شده که متقاضیانش هر روز بیشتراز دیروز می شوند.

 
این روزنامه افزوده است: در آن سوی ماجرا البته تب دیگری هم فراگیر شده است، کلیپ پربازدید دیگری که توجه خیلی‌ها را به خود جلب کرده، مربوط به یک پسرجوان خوابیده روی تخت  است که معلوم نیست دقیقاً چند روز یا چند هفته و شاید هم چند ماه است که در این حالت برای رسیدن به رؤیای قد بلند شدن با تبعات این عمل ترسناک دست و پنجه نرم می‌کند، خودش می‌گوید قد 168 سانتی داشته و ظاهراً حالا هم فقط 6 سانتی متر بلندتر شده، برای همین 6 سانت هم بیش از 200 میلیون تومان پرداخته است! 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code