گیل خبر/ به نقل از ایرنا؛ بیست و یکمین دوره رقابت‌های پرورش اندام قهرمانی باشگاه‌های کشور از روز پنجشنبه در رشت مرکز استان گیلان آغاز شد.

در این دوره از رقابت‌ها، بیش از هزار ورزشکار این رشته از استان‌های مختلف کشور حضور دارند که در رشته‌های مختلف پرورش اندام و در سه رده سنی در مجموعه ورزشی ۶ هزار نفره شهدای رشت با هم رقابت می‌کنند.

ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از رقابت‌ها، در رشته‌های بادی بیلدینگ، بادی کلاسیک، گیمز کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار و در رده‌های سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با هم به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام گیلان در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار کرد: در روز نخست این مسابقات، ورزشکاران در رشته‌های فیزیک، ماسکولار و فیزیک کلاسیک و در رده‌های سنی مختلف با هم رقابت  کنند.

حمید میرزاهد افزود: همچنین روز جمعه نیز، ورزشکاران رده‌های سنی مختلف در رشته‌های گیمز کلاسیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ رقابت خود را انجام می‌دهند و روز شنبه هفته آینده نیز مسابقات فیتنس برگزار خواهد شد.

وی به استقبال ورزشکاران از این رقابت‌ها نیز اشاره و بیان کرد: با وجود اینکه هزار و ۲۰ ورزشکار برای مسابقات پرورش اندام و حدود ۳۰۰ ورزشکار نیز برای رقابت‌های فیتنس ثبت نام کردند، رکورد جدیدی در این مسابقات ثبت شده زیرا تاکنون این رقابت‌ها با حضور کمتر از هزار ورزشکار برگزار شده بود.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به حضور همه قهرمانان رشته‌های بدنسازی و پرورش اندام، امیدواریم که سطح کیفی این دوره نیز نسبت به ادوار گذشته بسیار بالاتر باشد و شاهد رقابت‌های مهیجی از سوی ورزشکاران رشته‌های مختلف بدنسازی باشیم.

در روز نخست این رویداد نفرات برتر رشته‌های پارابیلدینگ، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار به شرح زیر معرفی شدند:

نفرات برتر دسته‌های معلولین (پارابیلدینگ):


پارابیلدینگ سندروم:

۱- رضا ابراهیمی (گیلان الف)

۲- حسن تجلی (تهران)

۳- ابوالفضل ناصری (سمنان)

۴- جواد الماسی (آذربایجان شرقی)



پارابیلدینگ نابینایان:

۱- مهدی شهریاری (هرمزگان)

۲- فرج الله خردمردی (مازندران)



پارابیلدینگ قطع عضو با ویلچر:

۱- مسعود انگوتین (بوشهر)

۲- علی امینی هزاوه (اراک)

۳- محمدحسن قربانی (مازندران)

۴- حسین فسنتری (خراسان رضوی)

۵- علیرضا میری (هرمزگان)

۶- رضا آذرشب سیدانی (گیلان الف)



اعلام نتایج فیزیک کلاسیک جوانان///



۱۶ تا ۲۰ سال:

۱- امیرعباس یادگاری (تهران)

۲- علیرضا صحرا گرد

۳- محمدحسین سبحانی (کرمانشاه)

۴- شایان شیری (آذربایجان غربی)

۵- سیدرضا احمدی (اصفهان)

۶- امیرحسین نظیفی (گیلان الف)



۲۱ تا ۲۳ سال، دسته ۱۷۵- سانتی متر:

۱- امیرحسین کنارجو (بوشهر)

۲- عرفان فریس آبادی (تهران)

۳- علی رمضانی (مازندران)

۴- سیدعباس علوی (اصفهان)

۵- امیرحسین خدمتگذار (گیلان الف)

۶- محمدرضا زمان زاده (خوزستان)



۲۱ تا ۲۳ سال، دسته ۱۷۵+ سانتی متر:

۱- صالح راستگو (گیلان الف)

۲- حسین ورخانه (مازندران)

۳- محمداحسان (خراسان رضوی)

۴- رضا کریمی (اصفهان)

۵- یوسف پوریان (کرمانشاه)

۶- محمدحسین سبحانی (کرمانشاه)



اعلام نتایج فیزیک کلاسیک پیشکسوتان///



۴۰ تا ۴۴ سال:

۱- یوسف گودرزیان (تبریز)

۲- مرتضی فریدی (اردبیل)

۳- مهدی سلیم رخ ده (گیلان الف)

۴- عبادالله پورعلی گنج گاه (مازندران)

۵- جواد پرتو

۶- داوود نودوست (گیلان الف)



۴۵ تا ۴۹ سال:

۱- سعید نجاران

۲- کامران سرتلیان (بوشهر)

۳- سیدسالار شاهدی (آذربایجان غربی)

۴- محمد فیروزی (اراک)

۵- محسن محسنیه (خراسان رضوی)

۶- محمد خالد دستباز (کردستان)



بالای ۵۰ سال:

۱- علیرضا شاه نوری (تهران)

۲- سعید فراهانی

۳- حسین شاکری منش



اعلام نتایج فیزیک کلاسیک بزرگسالان:



دسته اول، ۱۶۸- سانتی متر:

۱- نوید کارگر (تهران)

۲- وحید سلیمان نیا (تهران)

۳- مسلم برایی گیلی (البرز)

۴- اسماعیل سهرابی (گیلان الف)

۵- محمدرضا نیکویی (هرمزگان)

۶- سید احمد کرمانی (البرز)



دسته دوم، ۱۷۱- سانتی متر:

۱- بهزاد صوفانی زاده

۲- علی ذوالفقاری (گیلان الف)

۳- میثم بردی نشین (تهران)

۴- محمد نویدی (قم)

۵- محمود کامل (مازندران)

۶- امید رضایی (البرز)



دسته سوم، ۱۷۵ سانتی متر:

۱- علی اصغر رمضان پور (البرز)

۲- شاهین سلیمانی (مازندران)

۳- محمدحسین نجفی (مازندران)

۴- ابراهیم اکبری پور (گیلان الف)

۵- حسین چهره پرداز (مازندران)

۶- زبیر احمدی



دسته چهارم، ۱۸۰- سانتی متر:

۱- امیرحسین مسیبی (گیلان الف)

۲- حسین محبی (مازندران)

۳- امیرحسین محمد صالحی (تهران)

۴- مسعود پوررضا (گیلان الف)

۵- صادق رویین (گیلان الف)

۶- سعید رشیدنهال (ایلام)



دسته پنجم، ۱۸۰+ سانتی متر:

۱- علیرضا حسنوند (البرز)

۲- علی نوروزی (تهران)

۳- عباس حسنی (تهران)

۴- علیرضا جهانشاه (البرز)

۵- حمیدرضا دهقان (کرمانشاه)

۶- داریوش سلیمانی (اصفهان)



اوورال فیزیک کلاسیک///

۱- علی اصغر رمضانی (البرز)

۲- نوید کارگر (تهران)

۳- امیرحسین مسیبی (گیلان الف)

۴- علیرضا حسنوند (البرز)

۵- بهزاد صوفانی زاده

اعلام نتایج دسته‌های جوانان فیزیک///


۱۶ تا ۲۰ سال:

۱- آرمین حیاتی زاده (خوزستان)

۲- امیررضا نوروزی (کرمانشاه)

۳- محمدمهدی نیشابوری (خراسان رضوی)

۴- امیرحسین نظیفی

۵- رضا محمدی خاتمی (خراسان رضوی)

۶- حسین رزمجو



۲۱ تا ۲۳ سال، دسته ۱۷۴ سانتی متر:

۱- سینا کافی (مازندران)

۲- امیررضا نوروزی (کرمانشاه)

۳- سینا نجفی شاه (گیلان الف)

۴- سعید لایق

۵- دانیال عبدی (مازندران)

۶- ابوالفضل مرادی (هرمزگان)



۲۱ تا ۲۳ سانتی متر، ۱۷۸- سانتی متر:

۱- امیرحسین منصوری (خراسان رضوی)

۲- محمدمهدی نادری

۳- حسین بهروج بلواجی

۴- امیرعلی ازاقی شانی (مازندران)

۵- امیررضا حجتی

۶- علیرضا معنوی مقدم (اصفهان)



۲۱ تا ۲۳ سال، دسته ۱۷۸+ سانتی متر:

۱- امیرحسین محمدی نژاد (گیلان الف)

۲- مهدی بخشی (مازندران)

۳- محمدرضا پیش قدمگورابی (گیلان الف)

۴- امیر پوربابایی

۵- محمدحسین سبحانی (کرمانشاه)

۶- امیرمحمد حسن پور (گیلان الف)



اعلام نتایج دسته هاى فیزیک پیشکسوتان///



۴۰ تا ۴۴ سال:



۱- داوود بختیاری

۲-حسین یمینی (گیلان الف)

۳- حامد رضایی (اصفهان)

۴- شاهپور احمدی سلطانی

۵- صادق براری خطیر (مازندران)

۶- وحید بولحسنی



۴۵ تا ۴۹ سال:



۱- علی مودبی (گیلان الف)

۲- غلامرضا هندی

۳- کامبیز نجف نژاد (مازندران)



بالای ۵۰ سال:



۱- ستار ستاری کیا

۲- منصور شیرالی

۳- محمدباقر رفیعی فرد (بوشهر)

۴- محمد روستایی

۵- رضا امانی (اصفهان)

۶- محمد محسنی (مازندران)



اعلام نتایج فیزیک بزرگسالان///



دسته اول:

۱- مهدی عبادی (تهران)

۲- مسعود سالم پرور (هرمزگان)

۳- مهدی کاظمی آذر (گیلان الف)

۴- سینا کافی (مازندران)

۵- مهدی قاسمی (مازندران)

۶- علیرضا دهقان (تهران)



دسته دوم:

۱- مهرداد محمدی (گیلان الف)

۲- ابراهیم صالحی (مازندران)

۳- علیرضا محمدی (سمنان)

۴- امیررضا نوروزی (کرمانشاه)

۵- شایان نچاتی (گیلان الف)

۶- ابوالفضل رجبی (اراک)



دسته سوم:

۱- سیدامیرحسین ساداتی (گیلان الف)

۲- رضا محمدی (خوزستان)

۳- مهدی شمس الدین (تهران)

٤- آرمین حیاتى زاده (خوزستان)

٥- شاهین علیزاده (گلستان)

٦- عبدالله عباسپور (گیلان الف)



دسته چهارم:

١- حسین فرهنگ (اصفهان)

٢- مهدى میرزایى (مازندران)

٣- مسعود صادقى (اصفهان)

٤- امیرحسین محمدى نژاد (گیلان الف)

٥- محسن آزاد منجیرى (گیلان الف)

٦- شهاب قاسم زاده (گیلان الف)



دسته پنجم:

١- صابر خانى (کرمانشاه)

٢- سینا شریفى (گیلان الف)

٣- علیرضا نجفى (تهران)

٤- محمد شکریه (گیلان الف)

٥- سعید کجورى (کیش)

٦- حسین آرامى (گیلان)



دسته ششم:

١- حسن قهرمانى (قزوین)

٢- سیدمحمد سیدى نژاد (گیلان الف)

٣- محمد خودکار (تهران)

٤- سیامک محمدی (قم)

۵- ناصر رجبی (تهران)

۶- علی ناصریان (خوزستان)



***

حسین فرهنگ در پایان موفق به کسب عنوان اوورالی رشته فیزیک شد.



اعلام نتایج رشته ماسکولار:



دسته اول:



١- دهقان پوریا

۲- هاشم محمدی دوست (ایلام)

۳- سیدمحمد حسینی (لرستان)

۴- علی حیدری (کرمانشاه)

۵- سعید زشکی (خراسان رضوی)

۶- رامتین نادری (اصفهان)



دسته دوم:



۱- آرمان بشیری (کرمانشاه)

۲- اکبر بیگلری (گیلان الف)

۳- محمدرضا بهلولی (تهران)

۴- امیرسالار کوهی (اصفهان)

۵- پوریا داننده (تهران)

۶- علیرضا حسن پور (گیلان الف)هد رقابت‌های مهیجی از سوی ورزشکاران رشته‌های مختلف بدنسازی باشیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code