درراستای اصلاح و بازسازی شبکه فرسوده ، معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای گیلان مطرح کرد:
۱۴۰۲/۱۱/۲۵ ۰۹:۵۰ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

درراستای اصلاح و بازسازی شبکه فرسوده و جلوگیری از حوادث و اعمال خاموشی به شبکه، کلید 63 کیلوولت خط پوپلین – عضدی در پست شهید سیادتی ( رشت2) تعویض و به بهره برداری رسید.

گیل خبر/ حسن قنبرزاده معاون بهره برداری با اعلام این خبر گفت : با برنامه ریزی صورت گرفته و پیش بینی پروژه های اصلاح و بهینه سازی در سال 1402 شرکت برق منطقه ای گیلان، انجام عملیات برکناری کلید قدرت فرسوده نیمه روغنی خط پوپلین در پست شهید سیادتی و نصب کلید 63 کیلوولت گازی با موفقیت صورت پذیرفت و کلید قدرت جدید به بهره برداری رسید.
قنبرزاده با ابراز امیدواری از اقدامات خوب صورت گرفته، بیان نمود: تجهیزات قدیمی پست انتقال شهید سیادتی تا قبل از پیک بار سال 1403 و با هدف اصلاح و بازسازی شبکه فرسوده همچنین جلوگیری از اعمال محدودیت سطح اتصال کوتاه شبکه با برنامه مشخص و به نوبت تعویض می گردند که امورنظارت بر تعمیرات پست ها و خطوط در سال جاری مبادرت به تعویض برخی از آنان در قالب پروژه های 180 اقدام توانیر نموده است.
معاون بهره برداری در خصوص چگونگی اجرای پروژه، گفت : این طرح با استفاده 100 درصدی از تجهیزات ساخت داخل با اعتباری معادل 12.000 میلیون ریال انجام شده است.
شایان ذکر است پست 230 کیلولت شهید سیادتی (رشت 2) با ظرفیت 160*2+50*1+15*1 مگاولت آمپر، دارای چهار فیدر 230 کیلوولت، یک فیدر 132 کیلوولت و هشت فیدر 63 کیلوولت است و از اهمیت ویژه ای جهت پایداری شبکه گیلان برخوردار می باشد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code