با واکنش بموقع غلامرضا مرحبا ؛
۱۴۰۲/۱۱/۱۶ ۲۱:۳۶ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

گیل خبر/ اخبار چند ماه اخیر حاکی از آن بود که گیلان و مازندران به عنوان دو استان پایلوت برای جمع آوری صندوق‌های کار آفرینی شعب شهرستان ها و ادغام آن با شعب دیگر به بهانه آمایش انتخاب شده‌اند، شنیده ای که سریعا توسط محمد حسین داودی مدیر صندوق کار آفرینی امید گیلان تکذیب شد. ( اینجا را بخوانید)

اما بر خلاف این تکذیب؛ ادغام ۵۰ درصد از شعب شهرستانی این صندوق به بهانه کاهش هزینه‌ها و آنلاین کردن خدمات صورت گرفته است در حال رقم خوردن است و در این راستا ظاهراً با بی تفاوتی نمایندگان لاهیجان و فومن، ادغام شعبه سیاهکل در شعبه لاهیجان و شعبه شفت به شعبه فومن انجام شده و شرایط را برای مردم روستا‌ها و مناطق محروم از اینترنت و ... برای استفاده از حق خود که دولت به آنان داده سخت کرده است.
در این بین واکنش جالب توجه نماینده آستارا نسبت به این ظلم به مردم قابل توجه است، مرحبا در حالی که این روزها علاوه بر وظایف نمایندگی خود درگیر مسائل انتخابات پیش رو است اما با مقاومت نسبت به انتقال شعبه آستارا به هشتپر و تهیه ساختمانی امانی به جهت استقرار این شعبه، در برابر تصمیم غیر کارشناسی و میز پرستی مدیر ناکارآمد این صندوق در استان ایستاد.

شاید با توجه به بی تفاوتی یا عدم درایت مسئولین اقتصادی استانداری و شنیده شدن خبر ادغام صندوق‌های رضوانشهر با انزلی و شعبه ماسال با صومعه سرا و املش با رودسر در روزهای آتی؛ آقایان صفری، فرخی، محمدیاری و بهروزیفر باید عملکرد غلامرضا مرحبا در دفاع از حقوق موکلین خود را سرلوحه کار خویش قراردهند و در آستانه انتخابات باید پاسخگوی هزاران موکل روستایی و شهری خود در گیلان باشد که با رقم خوردن این اتفاق مطالبه حق و حقوقشان تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.