۱۴۰۲/۱۱/۱۱ ۱۹:۰۷ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های گیلان با تکذیب تعطیلی نمایشگاه بین‌المللی گیلان گفت: نمایشگاه بین المللی گیلان به هیچ عنوان تعطیل نشده و تا پایان سال سه نمایشگاه از جمله نمایشگاه بهاره در این مکان برگزار می‌شود.

گیل خبر/ به نقل از فارس؛ امیر رضی‌زاده سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های گیلان با تکذیب تعطیلی نمایشگاه بین‌المللی گیلان اظهار کرد: نمایشگاه بین المللی گیلان به هیچ عنوان تعطیل نشده و تا پایان سال سه نمایشگاه از جمله نمایشگاه بهاره در این مکان برگزار می‌شود. 

وی با بیان اینکه مجموعه دولت در گیلان در تلاش برای خریداری زمین محل نمایشگاه بین المللی است، گفت: زمین نمایشگاه بین المللی گیلان مربوط به شرکت ایران سازه یکی شرکت‌های زیر مجموعه شستا است که با هماهنگی استاندار و معاون عمرانی استانداری در تلاشیم تا از طریق تهاتر، زمین نمایشگاه بین المللی واقع در جاده تهران را خریداری کنیم. 

سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های گیلان با اشاره به تلاش برای پرداخت بدهی به شرکت ایران سازه بیان کرد: درآمد سازمان همیاری‌ها و نمایشگاه بین المللی گیلان، از محل برگزاری نمایشگاه‌های متعدد است ولی ما قادر به برگزاری نمایشگاه بیش از حد مجاز نیستیم. 

به گفته رضی‌زاده، با پیگیری‌های انجام شده با مدیرعامل شرکت ایران‌سازه، بدهی چهار میلیاردی به این شرکت به زودی پرداخت می‌شود و نمایشگاه بین المللی گیلان به هیچ عنوان تعطیل و درب آن بسته نخواهد شد.

در همین رابطه، سلمان قاسمی مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی گیلان با بیان اینکه تا پایان سال سه نمایشگاه دیگر پیش رو داریم، اظهار کرد: نمایشگاه ها براساس تقویم مصوب نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاه های گیلان برگزار میشود.

قاسمی با تاکید بر اینکه مرکز برگزاری نمایشگاه‌های گیلان تعطیل یا پلمب نشده است، افزود: غیر از شرکت ایران سازه، اموال ۱۰ الی ۱۵ شرکت دیگر نیز در این مکان وجود دارد و برای مدیریت ترافیک و ساماندهی امور هنگام خروج اموال ورودی و خروجی از یک مسیر صورت می‌گیرد و بسته بودن یک درب به معنای تعطیلی نیست.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی گیلان با تاکید بر اینکه در حوزه مباحث مالی با شرکت ایران سازه به کلیات توافق دست یافته ایم، تصریح کرد: انشاالله سال آتی نیز طبق روال فعلی پیش خواهیم رفت.