۱۴۰۲/۱۱/۱۰ ۱۷:۱۶ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام و انتخاب رشته بیش از ۸۱ هزار داوطلب در رشته‌های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی خبر داد.

گیل خبر/ به گزارش ایسنا:علیرضا کریمیان، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: پذیرش در این مرحله برای ظرفیت‌های خالی مانده رشته محل‌هایی که در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۲ تکمیل نشده است، بر اساس سوابق تحصیلی (معدل دیپلم) برای نوبت بهمن ماه صورت می‌پذیرد و ثبت‌نام و انتخاب رشته از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش که قرار بود یکشنبه ۸ بهمن ماه پایان یابد تمدید شده بود.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش با بیان اینکه تاکنون بیش از ۸۱ هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش بهمن ماه سال ۱۴۰۲ ثبت نام کرده اند، گفت: ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۲ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی امشب دهم بهمن ماه جاری پایان می یابد.

وی تاکید کرد: متقاضیانی که قبلاً ثبت نام و انتخاب رشته خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده نسبت به مشاهده و ویرایش کد رشته محل‌های انتخابی اقدام کنند.

کریمیان در پایان یادآور شد: متقاضیان کد رشته‌ محل‌های پذیرش با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی برای ثبت‌نام و انتخاب‌رشته به پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.iau.ir مراجعه نمایند.