۱۴۰۲/۱۱/۰۹ ۱۳:۴۶ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

گیل خبر/ در پی انتشار خبری در گیل خبر مبنی بر جنجال در مسابقه استانی والبیال نشسته گیلان، روابط عمومی هیئت ورزش‌های جانبازان و توان‌یابان استان گیلان جوابیه ای به این پایگاه خبری ارسال نمود.

متن جوابیه به شرح زیر است:

با سلام و احترام

درخصوص خبر مندرج ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ با عنوان "ماجرای جنجال در مسابقه استانی والیبال نشسته در گیلان چه بود؟" موارد زیر را به اطلاع می رساند:

۱. طبق پروتکل مسابقات، هر گونه اعتراضی می بایست تا سی دقیقه پس از پایان مسابقه توسط سرپرست تیم بصورت مکتوب به ناظر بازی اعلام گردد.

۲. آقای مسعود روحی، داور درجه ۱ ایستاده، درجه ۳ نشسته و ملی ساحلی قضاوت بازی را برعهده داشتند.

۳. سرکار خانم فاطمه اسماعیل زاده، طبق ابلاغ رسمی هیئت ورزش‌های جانبازان و توان‌یابان استان گیلان، بعنوان ناظر فنی در این دوره از مسابقات حضور دارند.

۴. ضمناً سرکار خانم اسماعیل زاده، در مجمع انتخاباتی، بعنوان بازرس هیئت انتخاب گردیدند.

۵. سرپرست و هیچ یک از بازیکنان تیم منتخب رشت، تاکنون اعتراضی نسبت به داور و عوامل اجرائی نداشتند و امروز، ۸ بهمن با حضور در سالن ایثار، با تیم جانبازان رشت، بازی خود را انجام دادند.

۶. در ابتدای بازی دیروز، یکی از بازیکنان تیم منتخب رشت، با اهانت و کوبیدن به سینه داور اول مسابقه، جناب آقای روحی، با نیّت قبلی آغازگر این اتفاق شد که این رفتار تا پایان بازی و تهییج سایر بازیکنان ادامه پیدا کرد.

۷. این بازیکن ،قبل از حضور در زمین بازی، نسبت به عدم صلاحیّتش بعنوان نامزد در انتخابات هیئت ورزش‌های جانبازان و توان‌یابان استان گیلان، با تندی و پرخاشگری با خانم اسماعیل زاده برخورد داشتند.

همچنین، با توجه به مصاحبه جناب آقای ولی شاه پناه، سرپرست تیم منتخب رشت، هرگونه اختلاف، اعتراض و اخبار منتشره را تکذیب نمودند که فایل صوتی ارسال می گردد.

علیهذا، با عنایت به موارد فوق الذکر، اقدام شایسته ای را نسبت به خبر منتشره از جانب آن پایگاه اطلاع رسانی و سایر سایت های خبری وابسته، معمول فرمایند.

لازم به ذکراست که تمامی اسامی که بدون درج منبع و صحت سقم خبر، از آنان نام برده شده، می توانند علیه ناقل و ناشر، نسبت به پیگیری های قضایی، اقدام نمایند.