مدیرعامل توزیع برق گیلان خبر داد:
۱۴۰۲/۱۱/۰۴ ۱۷:۵۸ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

مدیرعامل توزیع برق گیلان با بیان اینکه بیش از ۱۸۸ اکیپ عملیاتی مجهز این شرکت آمادگی کامل جهت مقابله با بحران احتمالی را دارد، گفت: آماده رفع ناپایداری های احتمالی در اثر بارش برف هستیم.

گیل خبر/ محمدتقی مهدی زاده از آماده باش کارکنان و اکیپ های عملیاتی شرکت توزیع برق استان گیلان برای وقوع بحران برف خبر داد و اظهار کرد: بیش از ۱۸۸ اکیپ عملیاتی مجهز در سطح استان برای رفع ناپایداری های احتمالی در اثر بارش برف، با امکانات لازم و مورد نیاز در حالت آماده باش قرار دارند.

وی با اشاره به هدف و رسالت اصلی شرکت توزیع برق استان گیلان که همانا افزایش سطح رضایتمندی و مشتری مداری است، افزود: با توجه به صدور اطلاعیه هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش دمای هوا و احتمال بارش برف در روزهای آینده این شرکت آمادگی کامل برای مقابله با حوادث احتمالی را دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان با اشاره به اجرای طرح های جامع و عملیاتی این شرکت در راستای حفظ و ارتقای شبکه توزیع برق تصریح کرد: از ابتدای سال جاری با تلاش بی شائبه و خالصانه همکاران و شناسایی نقاط حادثه خیز شبکه، افزایش تاب آوری خطوط فشار متوسط در کل استان گیلان به طور مداوم مورد نظر و پیگیری بوده است.

مهدی زاده تاکید کرد: مقاوم سازی شبکه های توزیع، ارتقای قابلیت اطمینان شبکه، انجام تعمیرات پیشگیرانه با هدف ارتقای تاب آوری، رفع کانون های خطرآفرین، بهره گیری از ظرفیت و توان فنی نیروی انسانی شرکت در راستای گسترش تعمیرات و کاهش هزینه ها، اجرای تمرین و مانور آموزشی جهت راهبری و مدیریت اکیپ ها در شرایط سخت و بحرانی از جمله اهداف مهم اجرای طرح های افزایش تاب آوری خطوط فشار متوسط در کل استان می باشد.

وی ساده ترین راه اعلام خاموشی ها، مشکلات و اتفاقات برق را استفاده از سامانه «برق من» دانست و گفت: مشترکین می توانند با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.gilanpdc.ir یا کافه بازار ضمن دریافت و نصب این اپلیکیشن کاربردی از سایر مزایای این سامانه بهره مند شوند.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : توزیع برق گیلان

نظر شما:

security code