۱۴۰۲/۱۰/۲۸ ۱۴:۰۴ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه
photo ٢٠٢٤ ٠١ ١٩ ١٤ ٠٢ ٠٥

محمد کرمی رییس حوزه قضایی رودبنه از تخریب یک مجتمع ویلایی غیرمجاز به مساحت هزار و ۲۰۰ مترمربع در روستای امیرآباد بخش رودبنه لاهیجان خبر داد.

گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی و رسانه دادگستری گیلان، محمد کرمی رئیس حوزه قضایی بخش رودبنه لاهیجان گفت : در اجرای قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها و حسب تاکیدات ریاست محترم قوه قضایی و رییس کل دادگستری گیلان یک مجتمع ویلایی غیرمجاز در ساحل روستای امیرآباد این بخش تخریب شد.

محمد کرمی افزود : سازنده متخلف ، ۱۴ واحد ویلای غیرمجاز را به ارزش ۱۴۰ میلیارد تومان در یک هزار و ۲۰۰ مترمربع از اراضی کشاورزی و ساحلی روستای امیرآباد بخش رودبنه ساخته بود.

وی همچنین خاطرنشان کرد : دستگاه قضایی با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز با جدیت برخورد کرده و دستگاه‌های متولی هم مکلف به افزایش نظارت‌ها در این زمینه هستند که در صورت کم کاری باید پاسخگو باشند.

گودرز کمال پور ، مدیر جهاد کشاورزی لاهیجان نیز با اشاره به اینکه با استعلامات انجام شده مشخص شد این اراضی خارج از طرح هادی بوده است تصریح کرد: با طرح شکایت از سوی سازمان جهاد کشاورزی و با دستور دستگاه قضایی و تایید دیوان عدالت اداری کشور تخریب این مجتمع ویلایی غیرمجاز آغاز شده است.