شهردار رودسر خبر داد:
۱۴۰۲/۱۰/۲۶ ۱۵:۴۵ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه
آغاز عملیات اجرایی احداث پارک کودک در هفته پایانی دی ماه

گیل خبر/ شهردار رودسر از  آغاز عملیات اجرایی احداث پارک کودک در هفته پایانی دی ماه سال جاری  خبر داد و گفت: این پارک در انتهای خیابان ۷۲ تن جنب بوستان ملت احداث خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رودسر، مازیار صفائی  اصلی اظهار کرد: این پارک با رویکرد توسعه فضاهای تفریحی ویژه کودکان و ایجاد نشاط در گروههای سنی هدف احداث و راه اندازی خواهد شد.

شهردار رودسر افزود: احداث این پارک پس از ساخت پارکهای بهار نارنج در شهرک شهید انصاری ، توسکا در گسکرمحله و نوسازی پارک مسافر اجرایی خواهد شد و بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته شامل فضاهای ویژه بازی کودک با نصب جدیدترین ابزارهای بازی ، فضای سبز با تجهیز سیستم های روشنایی و بوفه کودک خواهد بود.
وی تصریح کرد: طی هم اندیشی با اعضای شورای اسلامی شهر رودسر، در شناسایی محل مناسب برای احداث پارک کودک، رعایت شاخص‌ها و معیارهایی از جمله دسترسی آسان برای شهروندان و قرار گرفتن در مجاورت بوستان مرکزی شهر برای احداث این پارک مد نظر قرار گرفت. 
وی‌ در پایان زمان بهره برداری این پارک را بهار سال آینده اعلام و توسعه فضاهای تفریحی و ساخت پارک جدید را از برنامه های اصلی شهرداری در سال آینده دانست.