ستاره ایرانی پورتو در میان بهترین گلزنان سال ۲۰۲۳ میلادی در مسابقات بین‌المللی قرار گرفت. روملو لوکاکو و ارلینگ هالند در سال ۲۰۲۳ به ترتیب ۲۲ و ۱۸ بار دروازه رقبا را در میادین بین‌المللی گشودند و در جایگاه‌های اول و دوم این رده‌بندی ایستاده‌اند. همچنین کیلیان امباپه و کریستیانو رونالدو به‌صورت مشترک در رتبه چهارم قرار دارند. هری کین و لیونل مسی در رتبه‌های ششم و سی‌ام این جدول جای گرفته‌اند.

گیل خبر/ به گزارش تسنیم: ستاره ایرانی پورتو در میان بهترین گلزنان سال ۲۰۲۳ میلادی در مسابقات بین‌المللی قرار گرفت.

سایت فدراسیون بین‌المللی آمار و تاریخ فوتبال (IFFHS) در پایان سال ۲۰۲۳ به معرفی بهترین‌های سال گذشته میلادی می‌پردازد.

این سایت برترین گلزنان سال ۲۰۲۳ در بازی‌های بین‌المللی (رقابت‌های باشگاهی قاره‌ای و جهانی و نیز دیدار‌های ملی) را معرفی کرد که نام مهدی طارمی در جایگاه سوم این جدول به چشم می‌خورد.


مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در سال ۲۰۲۳ موفق شد ۱۲ گل برای تیم ملی ایران به ثمر برساند و دو بار در لیگ قهرمانان اروپا برای پورتو گلزنی کند.

روملو لوکاکو و ارلینگ هالند در سال ۲۰۲۳ به ترتیب ۲۲ و ۱۸ بار دروازه رقبا را در میادین بین‌المللی گشودند و در جایگاه‌های اول و دوم این رده‌بندی ایستاده‌اند. همچنین کیلیان امباپه و کریستیانو رونالدو به‌صورت مشترک در رتبه چهارم قرار دارند. هری کین و لیونل مسی در رتبه‌های ششم و سی‌ام این جدول جای گرفته‌اند.