رپورتاژ خبری؛
۱۴۰۲/۱۰/۱۳ ۲۰:۳۵ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

چرا در فارکس معامله کنیم ؟ 


1.بازار ۲۴ ساعته: یکی از ویژگی‌های برجسته بازار فارکس، فعالیت بی‌وقفه آن است. این بازار در طول شبانه‌روز و در تمام روزهای هفته فعال است، که به معامله گران از سراسر جهان این امکان را می‌دهد که در هر زمانی معاملات خود را انجام دهند.

2. پویایی بالا: بازار فارکس به سرعت و پویاترین بازار مالی جهان محسوب می‌شود. نرخ ارزها به سرعت تغییر می‌کند و تأثیرات اخبار و رویدادهای جهانی روی قیمت ارزها قابل مشاهده است.

3. عدم محدودیت در حجم معاملات: معامله گران در بازار فارکس می‌توانند به حجم معاملات بزرگ یا کوچکی اقدام کنند. این باعث می‌شود که این بازار مناسب برای معامله گران با سرمایه مختلف باشد.

4. انواع ارزها: در بازار فارکس، معامله گران قابلیت معامله با ارزهای مختلف را دارند. این ارزها به دو دسته ارزهای اصلی (Major)، ارزهای فرعی (Minor) و ارزهای نجیب (Exotic) تقسیم می‌شوند.

ریبیت فارکس چیست؟

ریبیت فارکس (Rebate) در فارکس به بازگشت پاداش یا کمیسیونی اشاره دارد که به معامله گران به عنوان یک نوع تشویق برای معاملات آن‌ها تعلق می‌گیرد. این سیستم اغلب به عنوان ریبیت یا همان ریبیتینگ (Rebating) شناخته می‌شود و یک روش محبوب در جذب و حفظ مشتریان در بازار معاملات ارزی فارکس است.

میهن اینوست به عنوان اولین پلتفرم پرداخت ریبیت فارکس به معامله گران فارکس تا ۱۰۰ درصد ریبیت واریز می کند و این موضوع باعث می شود تا شما کمیسیون و اسپرد کم تری به بروکر های فارکس پرداخت کنید و هزینه های خود را کاهش دهید.

معامله گرانی که در فعالیت‌های معاملاتی خود حجم بالایی دارند، می‌توانند از برنامه‌های ریبیت فارکس بهره‌مند شوند. این برنامه‌ها اغلب توسط بروکر های فارکس ارائه می‌شوند و به معامله گران این امکان را می‌دهند که بر اساس حجم معاملات خود پاداش یا کمیسیونی دریافت کنند.

بهترین بروکر فارکس در سال ۲۰۲۴ برای ایرانیان

شما می توانید با مراجعه به سایت میهن اینوست بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان را مشاهده کنید ولی در این مقاله نیز آن ها را بررسی می کنیم. برای انتخاب بهترین بروکر فارکس مناسب ایرانیان شما باید به عوامل محتلفی توجه داشته باشید مانند روش های واریز و برداشت , رگوله های بروکر  و پشتیبانی سریع که جزو مزایا بروکر به حساب می آید. در نتیجه بروکر آمارکتس و بروکر ایکس چیف هر دو جزو بهترین بروکر های فارکس در سال ۲۰۲۴ هستند.

بروکر ایکس چیف

بروکر ایکس چیف برای تمامی مشتریان که قصد ثبت نام در بروکر را دارند 100 دلار بونوس قابل برداشت در نظر گرفته است که شما می توانید این بونوس بدون واریز را جهت بررسی خدمات بروکر ایکس چیف و آزمایش استراتژی معاملات خود دریافت کنید.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : بروکر فارکس

نظر شما:

security code