۱۴۰۲/۱۰/۱۲ ۱۴:۲۸ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 5 دقیقه

کابینت و کانتر که با آن میز پیشخوان یا اوپن نیز گفته می شود، از اجزای اصلی آشپزخانه به شمار میروند.‌ کانتر دارای کاربرد های مختلفی است و افراد به شیوه های مختلف از آن استفاده می کنند. امروزه با مدرنیته شدن افراد، کانتر دست خوش تغییراتی شده است و به صورت جزیره مورد استفاده قرار می گیرد.

کانتر در هتل ها و ادارات که به صورت میز پیشخوان استفاده می شود، دارای ویژگی های متفاوت هستند. در هر صورت استفاده از سنگ در کابینت و کانتر در مکان های مختلف متفاوت است و از انواع سنگ ها برای ساخت آن استفاده می شود. در ادامه به معرفی و بررسی انواع سنگ ها در ساخت کابینت و کانتر میپردازیم.

نکات مهم پیش از خرید سنگ کابینت کانتر

قبل از خرید سنگ کانتر باید به نکات مهمی توجه کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید. از آنجایی که کانتر کاربرد های متفاوتی دارد، بهتر است به مدل کانتر اینکه به صورت جزیره است یا اوپن دقت کنید. سپس مکان مورد استفاده را بسنجید و به نوع سبک و طراحی آن دقت کنید.

برای خرید سنگ کانتر باید انواع سنگ های کانتر را به خوبی بشناسید. با در نظر گرفتن پرداخت های سطح و لبه می توانید انتخاب خوبی را برای خود رقم بزنید.

سنگ کابینت گلدن بلک

سنگ کابینت گلدن بلک یکی از شلوغ ترین طرح ها را دارد . این سنگ دارای زمینه ای تیره و مشکی با رگه های طلائی و سفید بر روی آن میباشد . این سنگ در تمامی ابعاد اعم از نما اسلب و کف عرضه میشود . سنگ های گلدن بلک کاشان در سورت های ضعیف دارای رنگ زمینه خاکستری میباشند . سنگ گلدن بلک کاربرد های فراوانی دارد که یکی از آنها استفاده به عنوان سنگ کابینت آشپزخانه میباشد . این سنگ جزو سنگ های میان رده مرمریت میباشد که طرحی شلوغ را در خود جای داده است . از مهمترین ویژگی های آن هم میتوان به ساب پذیری بالا و جذب آب پائین برای سنگ کابینت نام برد . از مهمترین نقاط ضعف این سنگ مانند مرمریت های دیگر میتوان به رنگ پریدگی در برابر نور مستقیم آفتاب نام برد . این سنگ در برابر مواد اسیدی نیز مقاومت خوبی را دارا نمیباشد و برای تمیز کردن آن باید از دستمال مرطوب استفاده کرد . سنگ گلدن بلک یکی از زیباترین طرح ها را دارد که در آن ترکیب بی نظیر رنگ طلائی و سفید به کار گرفته شده است . از آن جا که این سنگ طبیعی میباشد بازی طرح آن زیاد میباشد .

قیمت سنگ کابینت گلدن بلک

910,000 تومان

سنگ کابینت گرانیت مشکی

سنگ کابینت گرانیت مشکی

سنگ های آشپزخانه یکی از مهمترین ارکان در زیبائی و راحتی آشپزخانه هستند . سنگ های کابینت گرانیت مشکی بی شک مقاوم ترین و مستحکم ترین سنگ های طبیعی برای آشپزخانه میباشند . سنگ های گرانیت مشکی برای کابینت آشپزخانه و بین کابینتی و اپن و جزیره دارای چندین نوع میباشند که مختصر در پائین به آن ها اشاره میکنیم :

1.سنگ گرانیت مشکی نطنز(دارای چندین معدن و سینه کار)

2.سنگ گرانیت تویسرکان

3.سنگ گرانیت فاشتی

و …

سنگ های گرانیت به دلیل استخراج از چندین معدن دارای رنگ بندی و سورت های مختلفی میباشند که از تمام مشکی تا زمینه نوک مدادی در بازار یافت میشوند . سنگ های گرانیت هر چه سنگ مشکی تر و یکدست تر داشته باشند از قیمت بالاتری برخوردار هستند . این سنگ ها به دلیل استحکام بسیار زیاد حتی در برابر سرما و گرما و آفتاب به عنوان سنگ قبر استفاده میشوند . سنگ های قبر عمده از سنگ های گرانیت مشکی و یا سفید تشکیل شده اند که استحکام آن ها را نشان می دهد . این سنگ جزو مقاوم ترین سنگ هاست و در تمامی فضاهای ساختمان اعم از داخل و خارج و آشپزخانه استفاده میشود . در بعضی از سورت های گرانیت دانه های ریز سفید مشاهده میشود . سنگ های گرانیت تفاوت چشمگیر قیمتی دارند که حتی بعضی از معادن تفاوت ملیونی با هم دارند . قیمت گذاری گرانیت ها عوامل متعددی دارند که از مهمترین آن ها میتوان به رنگ یکدست تر و مشکی تر – فرآوری و … آن میباشد . سنگ های گرانیت به دلیل استحکام بالای آن دارای هزینه فرآوری بیشتری از سایر سنگ ها میباشد. این سنگ در تمامی ابعاد فرآوری و تولید میشود و در تمامی فضاهای بیرونی و داخلی ساختمان کاربرد دارد .

قیمت سنگ کابینت گرانیت مشکی

2,850,000 تومان

خرید سنگ های سنگ کابینت و کانتر در رنگ بندی های متنوع

برای خرید بهترین سنگ شما عزیزان میتوانید باتیم مشاوره و فروش ما در ارتباط باشید . تمامی انواع سنگ کابینت و کانتر دارای ضمانت کیفیت و قیمت می باشد و از شهر های تهران و اصفهان برای شما عزیزان ارسال میگردد . تضمین قیمت و کیفیت تمامی محصولات برای نمای ساختمان در فروشگاه سنگ زمرد در دسترس می باشد .

سنگ های ساختمانی دارای سورت ها و کیفیت های متعددی می باشد که به همین علت تفاوت قیمت بسیاری را مشاهده خواهید کرد . در فروشگاه سنگ آنلاین زمرد بر این تلاش هستیم که سورت های واقعی محصولات را با قیمت واقعی به نمایش بگذاریم .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code