۱۴۰۲/۱۰/۰۳ ۰۹:۳۱ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

گیل خبر/ در پی انتشار مصاحبه حسن احمدی فرد، عضو شورای شهر انزلی در گیل خبر، شهرداری انزلی جوابیه ای به این رسانه ارسال کرد که به شرح زیر می‌باشد:

باسلام و احترام؛ نظر به انتشار مطلبی تحت عنوان " در شب یلدا شرمنده کارمندان و کارگران شهرداری انزلی شدیم/ آقای شهردار چرا زودتر به فکر چاره نبودید؟" به نقل از آقای حسن احمدی فرد ، عضو شورای اسلامی شهر بندرانزلی در تاریخ ۲ دی ماه ۱۴۰۲ در سایت خبری تحلیلی گیل خبر ، به جهت تنویر افکار عمومی توضیحات ذیل در آن رسانه منعکس گردد :


با توجه به محکومیت قضایی درخصوص شرکت تعاونی کارگران شیلات که منجر به صدور رای قطعی و لازم الاجرا برای شهرداری شده است و حساب شهرداری بندرانزلی مسدود شد.

از ساعات اولیه این اتفاق آقای مهندس وحید پورحضرت شهردار بندرانزلی با برگزاری جلسات متعدد با رییس محترم دادگستری شهرستان و با حضور ذینفعان و وکلای آنها به دنبال راهکار قانونی برای حل این مشکل شدند که در نهایت روز چهارشنبه مورخ ۲۹ آذر ۱۴۰۲ توافقاتی درخصوص نحوه پرداخت این دیون صورت گرفت.

با توجه به اینکه برای پرداخت این دیون در بودجه سال ۱۴۰۲ پیش بینی های لازم تا سقف مورد نظر دیده نشده بود و همچنین به جهت کسب تکلیف و اخذ نظریه ارشادی از شورای اسلامی شهر درخصوص مفاد این توافق نامه، آقای پور حضرت درخواست برگزاری یک جلسه فوق العاده در ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۲ به ریاست محترم شورای اسلامی شهر بندرانزلی ارائه داد تا این پیشنهاد، هم در بودجه سال جاری و هم در چارچوب بودجه سال آینده مدنظر قرار گیرد.

اما بر خلاف انتظار عدم حضور ۳ عضو محترم شورا در جلسه صبح پنجشنبه باعث شد تا با به حدنصاب نرسیدن اعضای شورا و خارج شدن جلسه از رسمیت عملا کار رفع مسدودی حساب بانکی شهرداری بندرانزلی و پرداخت حقوق و مزایای پرسنل عزیز شهرداری در روز پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۲ غیر ممکن شود .


اینکه عنوان شده " عملا درخواست این جلسه، یک شو و نمایشی بیش نبود. " باید اشاره کرد که با برگزاری جلسه فوق العاده در صبح جمعه ۱ دی ۱۴۰۲ در روز شنبه ۲ دی ۱۴۰۲ هم حساب شهرداری بندرانزلی رفع مسدودی شد و هم حقوق پرسنل پرداخت شد تا مشخص شود مسبب عدم پرداخت حقوق کارمندان و کارگران در شب یلدا چه عزیزانی بوده اند !!

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code