رپورتاژ خبری؛
۱۴۰۲/۱۰/۰۱ ۱۵:۱۷ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

چکیده : انتشارات نارون دانش سال‌هاست در حیطه چاپ کتاب فعالیت دارد و تاکنون کتاب‌های مختلفی را چاپ نموده است. در اینجا قصد داریم به معرفی یکی از کتاب‌های رمانی که در این انتشارات چاپ شده است بپردازیم.

 

انتشارات نارون دانش سال‌هاست در حیطه چاپ کتاب فعالیت دارد و تاکنون کتاب‌های مختلفی را چاپ نموده است. در اینجا قصد داریم به معرفی یکی از کتاب‌های رمانی که در این انتشارات چاپ شده است بپردازیم.

کتاب «رذل شریف (جیران جورجیانا)» یکی از بهترین رمان‌هایی است که در ژانر اجتماعی توسط این انتشارات چاپ شده است. این اثر دو جلدی به قلم خانم «نیلوفر میرزاخانی» نگاشته شده که بسیار مورد استقبال خوانندگان ایرانی قرار گرفته است. جلد اول این رمان در قالب 435 صفحه به زبان فارسی نگاشته شده و خواننده را ترغیب و علاقه‌مند به خواندن این قصه‌ی پر کشش می‌کند.

معرفی جلد اول کتاب «رذل شریف (جیران جورجیانا)»:
در سال ۱۱۹۲ ه.ش (۱۸۱۳ م)، جیران جورجیانا والتس دختری با پدری از اشراف‌زاده‌های انگلیسی و مادری از خانواده تجار معروف و با اصل و نصب ایرانی است که بعد از مرگ تنها عضو خانواده خود یعنی پدرش به‌ناچار و خواست او به‌اجبار به سرزمین پدری خود رفته تا اموالی که در اصل و در حال حاضر متعلق به خودش است از قیمی که پدرش برای او در نظر گرفته خواستار و زیر نظر او روزگار بگذراند! اما با مرگ ناگهانی آن قیم، اموال و مسئولیت او نیز به فرد جدیدی واگذار می‌شود و آن فرد کسی نیست جز پسر ارشد قیم مرحوم، آنتونی آدامز که به‌تازگی لقب کنت را از پدر خود به ارث برده است!

در بخشی از کتاب رذل شریف (جیران جورجیانا) می‌خوانیم:

(لندن ۱۱۹۲ ه.ش، ۱۸۱۳ ب. م)

«دایه عزیزم، آنتونی آدامز یا بهتره بگم کنت آنتونی آدامز مثل یک آدم رذله، مثل که نه، اون دقیقاً یک آدم رذله، بااینکه هرلحظه ممکنه هر دختری گول ظاهر مقتدرش رو بخوره ولی با نهایت گستاخی اون هم بعدازاینکه صریحاً اعلام کرد موضوع من رو به فراموشی سپرده گفت بهتره خودم برای مشکلم راه‌حلی پیدا کنم! اون هم فقط به خاطر اینکه من پایش را از عمد له کرده بودم که حتی اگر زمان به عقب برگرده بازهم اینکارو با نهایت لذت انجام میدم. به من بگو آیا حق با من نبوده!؟ جی.وی»

چاپ کتاب در انتشارات نارون دانش

انتشارات نارون دانش یکی از برترین ناشرین در حوزه چاپ کتاب می‌باشد. صاحبان اثر می‌توانند از خدمات ویراستاری کتاب و همچنین صفحه‌آرایی کتاب این انتشارات بهره‌مند شوند. انتشارات نارون دانش با در اختیار داشتن تیم متخصص طراحی جلد کتاب این امکان را دارد که در زمینه مربوط به طراحی جلد کتاب نیز به صاحبان اثر خدمات تخصصی ارائه نماید. جهت برقراری ارتباط با ما و اطلاع از مراحل چاپ کتاب می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : رمان رذل شریف

نظر شما:

security code