رپورتاژ خبری؛
۱۴۰۲/۰۹/۲۹ ۲۲:۴۸ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه
مقایسه قیمت لوله مقوایی کر و بوبین مقوایی در تولید کننده لوله مقوایی

چکیده : در این مقاله قرار است مقایسه قیمت لوله مقوایی های کاربردی کر و بوبین را به طور خلاصه انجام بدهیم. همچنین در مورد نحوه تولید آن ها در تولید کننده لوله مقوایی را بررسی کنیم.

لوله های مقوایی انواع مختلفی دارند. مهم نیست این لوله های مقوایی برای چه صنعتی آماده شده باشند. شما به عنوان یک کسب و کار در نهایت از این لوله های مقوایی برای بسته بندی محصولات خود استفاده خواهید کرد. البته هر کدام از این لوله ها کاربرد خاص خود را دارند. و در این مقاله قصد داریم قیمت لوله مقوایی کر و بوبین مقوایی را با یکدیگر مقایسه کنیم. پس تا انتهای این مقاله همراه با ما باشید.

معرفی لوله مقوایی کر

قبل از مقایسه قیمت لوله مقوایی های مختلف نیاز است که با خود این محصولات نیز آشنا بشوید. پس در ادامه به نقل از تولید کننده لوله مقوایی آلاشتی قصد داریم شما را با این موارد آشنا کنیم.

اولین این لوله ها، لوله مقوایی کر است. لوله مقوایی کر همانند سایر لوله های مقوایی از خمیر کاغذ و همچنین چسب های مخصوص استفاده می شود. اما حجم استفاده از این مواد در این لوله های مقوایی کر بسیار بیشتر از سایر لوله های مقوایی ساده است.

البته این که این لوله های مقوایی مواد بسیار زیادی دارند، بی دلیل نیست. دلیل این که این مواد به این اندازه در این لوله ها به کار می رود، افزایش استحکام این لوله ها است. هر چه این لوله ها مستحکم تر باشند، به هدف اصلی خود می رسند.

اما هدف اصلی این لوله های مقوایی چیست؟ صنایعی مانند کارخانه های کاغذ سازی حجم زیادی از کاغذها را به دور لوله های مقوایی می پیچانند. این حجم زیاد از کاغذ به دور لوله مقوایی باید توسط لوله های مقوایی تحمل بشود. در غیر این صورت توانایی بسته بندی این حجم از کاغذ را نخواهند داشت.

ساخت بوبین در تولید کننده لوله مقوایی

در ادامه مقاله قیمت لوله مقوایی در رابطه با لوله بوبین صحبت می کنیم. دستمال های بهداشتی رولی یا دستمال های بهداشتی مناسب سرویس های بهداشتی را به عنوان دستمال های اقتصادی می دانند.

برای بسته بندی این نوع از دستمال های بهداشتی از لوله های مقوایی استفاده می شود. این لوله های مقوایی، بوبین مقوایی نیز نام دارند. این محصولات بر خلاف لوله های کر ضخامت کمی دارند.

البته این ضخامت و در نتیجه استحکام کم به این معنی نیست که قرار است این محصولات هیچ کاربردی را برای کسب و کارها نداشته باشند. برای مثال یکی از نمونه ها را در همین بالا گفته ایم.

همچنین هر محصول دیگری که قرار نیست فشار زیادی بر روی لوله ها وارد کنند نیز مناسب این بسته بندی ها است. برای مثال فویل ها و نایلون هایی که به دور لوله مقوایی بسته بندی می شوند، مثال هایی خوبی هستند. این محصولات حجم زیادی ندارند. و لوله بوبین مقوایی ساخته شده در تولید کننده لوله مقوایی حتی با این ضخامت اندک نیز می تواند این محصول را نیز بسته بندی کند.

نتیجه نهایی قیمت لوله مقوایی

تمامی این موارد را گفتیم تا در نهایت قیمت لوله مقوایی را در این دو نوع محصول بررسی کنیم.ممکن است خودتان نیز متوجه مقایسه قیمت این لوله های مقوایی شده باشید که چه تفاوتی دارند. کدام یک بیشتر است و دلیل این موضوع چیست؟

اگر نمی دانید که باید بگوییم در لوله های کر مواد بیشتر به کار می رود و در لوله های بوبین مقوایی مواد کمتری به کار می رود. به همین سادگی هر چقدر مواد کمتری به کار برده بشود، قیمت آن لوله مقوایی کمتر است. شما نیز می توانید برای بررسی قیمت لوله مقوایی به سایت تولید کننده لوله مقوایی آلاشتی مراجعه کنید.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : لوله مقوایی

نظر شما:

security code