۱۴۰۲/۰۹/۲۹ ۱۸:۴۲ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

فرمانده انتظامی رشت از بازداشت ۳ نفر از عاملان مزاحمت برای شهروندان خبر داد و گفت: این افراد پس از دستگیری به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

گیل خبر/ به گزارش مهر، سرهنگ محمود حافظی اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی اعلام و اظهار کرد: مجموعه انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سو اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ایجاد مزاحمت افرادی برای شهروندان در یکی از خیابان‌های سطح شهر رشت، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: بلافاصله مأموران کلانتری ۱۵ به صورت نامحسوس به آدرس محل مورد نظر اعزام و ۳ متهم این پرونده را حین توهین و فحاشی به شهروندان و ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم عمومی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با اشاره به اینکه متهمان حالت طبیعی نداشتند، بیان داشت: این افراد ۲۰، ۲۱ و ۲۳ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

این مقام انتظامی در پایان با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی تصریح کرد: پلیس به هیچ فردی اجازه نمی‌دهد تا آرامش و امنیت مردم را به خطر بیاندازد.