۱۴۰۲/۰۹/۲۷ ۱۹:۳۵ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

گیل خبر/به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری رشت، جلسه بررسی تحقق بودجه و مباحث درآمدی شهرداری از ابتدای سال جاری تاکنون امروز دوشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۲ با حضور رحیم شوقی شهردار در سالن جلسات شهرداری مرکز برگزار شد.

 معاون مالی و اقتصادی، معاون معماری و شهرسازی، مدیران مناطق پنجگانه شهری و مدیر درآمدهای عمومی شهرداری رشت هر کدام در جلسه مذکور گزارشی از روند مطالبات شهرداری و تحقق بودجه سال ۱۴۰۲ تاکنون ارائه کردند.
شهردار رشت در جلسه مذکور با اشاره به یک هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان وصول درآمدی مناطق پنجگانه شهری و سازمان های شهرداری از ابتدای سال جاری تاکنون اظهار کرد: درآمد وصولی شهرداری رشت ۶۰ درصد افزایش داشته و این امر نشان می دهد وضعیت درآمدی شهرداری روبه رشد است.
رحیم شوقی، روند روبه رشد درآمدهای شهرداری را ضامن تحقق به موقع وعده های داده شده برای بهربرداری از پروژه های عمرانی شهر رشت عنوان کرد و افزود: طی سه ماه آینده به طور قطع بر وصولی درآمدی شهرداری های مناطق افزوده می شود.
وی خاطرنشان کرد: لایحه دو فوریتی تمدید تشویق ۲۵ درصدی تخفیف عوارض نقدی صدور پروانه برای متقاضیان تقدیم شورای اسلامی شهر رشت شده و مردم می توانند از این فرصت استفاده کنند.
تهاتر با سازمان ها و دستگاه های دولتی بابت تسویه با شهرداری رشت از جمله موضوع های مورد بررسی در جلسه بررسی تحقق بودجه و مباحث درآمدی شهرداری رشت بود که مورد بررسی قرار گرفت.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شهرداری رشت

نظر شما:

security code