۱۴۰۲/۰۹/۲۷ ۱۷:۳۶ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

تیم فوتبال ملوان موفق شد در هفته سیزدهم لیگ برتر، مس رفسنجان را شکست دهد.

گیل خبر/ به گزارش مهر، تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و ملوان در هفته سیزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۱۵ به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه ۴ بر یک به سود شاگردان مهدی تارتار به پایان رسید. پدرام قاضی پور دو و محمدرضا سلیمانی و پوریا پورعلی هر کدام یک گل برای ملوان به ثمر رساندند. تک گل مس هم توسط لوسیانو پریرا در ابتدای نیمه دوم وارد دروازه ملوان شد.

درخشش قاضی پور در نیمه اول

پدرام قاضی پور مهاجم تیم فوتبال ملوان یکی از بهترین عملکردهای خود در این فصل را در نیمه اول دیدار با مس به نمایش گذاشت و در کمتر از ۶ دقیقه توانست دو بار دروازه حامد لک را باز کند تا تیمش با برتری دو بر صفر به رختکن برود. ملوان در اکثر دقایق نیمه اول نسبت به میزبان خود برتری داشت و بازیکنان این تیم حملات متعددی را روی دروازه مس خلق کردند که تنها دو توپ آنها وارد دروازه شد.

لوسیانو خیلی زود مس را به بازی بازگرداند

نیمه دوم بازی با ضد حمله مسی‌ها آغاز شد، منتظر محمد توپ را به خوبی به پریرا رساند و او به راحتی توانست از غفلت مدافعان ملوان نهایت استفاده را ببرد و دروازه ملوان را باز کند تا حساب کار دو بر یک شود.

پس از این گل منتظر محمد باز هم شانس این را داشت تا خودش گلزنی کند اما شوت او در دقیقه ۴۸ با اختلاف زیادی به بیرون رفت. حملات مس در نیمه دوم ادامه دار بود و آنها در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم بسیار برتر از حریف خود بودند و آذرباد در دقیقه ۵۵ اقدام به شوت زنی به سمت دروازه ملوان کرد که توپ او را افشار صداقت راهی کرنر کرد تا برتری ملوانان حفظ شود.

اخراج هافبک مس و سخت‌تر شدن کار برای مسی‌ها

در دقیقه ۶۰ بازی، جلال الدین علی محمدی با خطا روی بازیکن ملوان از داور کارت زرد دوم را دریافت کرد و اخراج شد تا کار برای شاگردان لک سخت‌تر شود.

اشتباه لک و کسب پنالتی برای ملوان

بازیکنان ملوان حمله‌ای را به سمت دروازه مس تدارک دیدند و حامد لک روی محمدرضا سلیمانی مهاجم ملوان مرتکب خطا شد تا داور اعلام پنالتی کند و خود این بازیکن پشت توپ قرار گرفت و برخلاف پرش حامد لک توپ را به تور دوازه چسباند تا حساب کار ۳ بر یک به سود ملوان شود.

پس از گل سوم ملوان، مسی‌ها بار دیگر به سمت دروازه ملوان هجوم آوردند که منتظر محمد توپ را به محوطه جریمه ملوان سانتر کرد و با ضربه سر پریرا همراه شد و توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

شلیک پورعلی به قلب دفاع مس

محمدرضا سلیمانی در ادامه درخشش خود در نیمه دوم، در دقیقه ۸۹ صاحب توپ شد و آن را در عمق برای پوریا پورعلی فرستاد و این بازیکن از نبود مدافعان مس نهایت استفاده را برد و در مصافی تک به تک با حامد لک، توپ را از بین پاهای این دروازه به تور دروازه مس چسباند تا چهارمین گل ملوان را به ثمر برساند.

با کسب ۳ امتیاز این بازی، ملوان ۲۲ امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد و مس رفسنجان که چهارمین باخت متوالی خود را تجربه کرد با ۱۴ امتیاز در رده دهم باقی ماند.