براساس اعلام هشدار سطح نارنجی هواشناسی؛
۱۴۰۲/۰۹/۲۷ ۱۴:۰۹ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از آماده باش کارکنان و اکیپ های عملیاتی این شرکت باتوجه به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی درخصوص موج جدید بارش ها و کاهش احتمالی دمای هوا خبر داد.

گیل خبر/ محمد تقی مهدیزاده، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفت: اولویت اول خدمتگزاران شما در شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان تامین برق پایدار برای تمامی مشترکین است.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان عنوان کرد: براساس اعلام هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی استان و احتمال بارش شدید باران در گیلان، این شرکت آمادگی کامل مقابله با حوادث احتمالی را دارد.

وی تاکید کرد: بیش از ۱۷۰ اکیپ عملیاتی درسطح استان برای رفع ناپایداریهای احتمالی حادث شده، با امکانات لازم و مورد نیاز در حالت آماده باش قرار دارند.

مهدیزاده با تاکید بر هشدار سازمان هواشناسی استان اضافه کرد: مه‌آلودگی، رعد و برق از دیگر پدیده های جوی این بازه زمانی است که اثر مخاطره آن آبگرفتگی، لغزندگی سطح جاده‌ها و کاهش دید افقی، بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها و مسیل‌ها، جاری شدن سیلاب، لغزش و رانش، خسارت به محصولات کشاورزی، خسارت به سازه‌ها از جمله تجهیزات فنی اینشرکت و برخورد صاعقه است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از شهروندان و مسافرین خواست درهنگام بارندگی و آبگرفتگی معابر به پست های زمینی و هوایی برق نزدیک نشوند، از سیم های آویزان برق دور شوند و این موارد را به اتفاقات برق محل خود اطلاع رسانی نمایند.

محمد تقی مهدیزاده درپایان یادآورشد: راحت‌ترین و سریعترین راه برای اعلام خاموشی‌ها و مشکلات در حوزه برق، دانلود و نصب اپلیکیشن برق من است که از طریق سایت اینشرکت به آدرس www.gilanpdc.ir و یا کافه بازار قابل دسترس می‌باشد.

گفتنی است براساس گزارش اداره کل هواشناسی گیلان در برخی مناطق استان گیلان بارندگی شدید تا خیلی شدید، وزش باد، مه‌آلودگی، رعد و برق، کاهش دما و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی شده‌است.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : توزیع برق گیلان

نظر شما:

security code