۱۴۰۲/۰۹/۲۱ ۱۷:۱۴ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

تیم فوتبال داماش گیلان با رأی کمیته انضباطی نقره‌ داغ شده و علاوه بر جریمه نقدی با نتیجه سه بر صفر بازنده اعلام شد.

گیل خبر/ به نقل از فارس: کمیته انضباطی رأی خود را در خصوص دیدار هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ یک فوتبال مابین نفت وگاز گچساران و داماش گیلان صادر شد. 

بر این اساس، تیم فوتبال داماش گیلان به پرداخت ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم و با نتیجه سه بر صفر بازنده اعلام شد. 

ماجرای‌ عدم حضور داماش 

به دلیل‌ عدم پرواز مستقیم به گچساران، باشگاه داماش گیلان با تدارک پروازی اختصاصی (چارتر) قصد عزیمت به گچساران را داشت ولی در واپسین ساعات روز یکشنبه دوازدهم آذرماه، با اتفاقی عجیب مواجه شدند. 

از سوی مسؤولین ایرلاین به کادر اجرایی باشگاه داماش گیلان اعلام شد به دلیل مشکل «سوختگیری هواپیما در فرودگاه گچساران»، امکان پرواز مستقیم از رشت به گچساران وجود نداشته و پرواز اختصاصی داماشی‌ها لغو شد. 

داماشی‌ها به پیشنهاد مسؤولین ایرلاین مسیر دیگری برای عزیمت به گچساران را انتخاب کردند؛ سفر زمینی با یک‌دستگاه اتوبوس از رشت به تهران و سپس پرواز اختصاصی (چارتر) از تهران به شیراز و نهایتاً سفر زمینی از شیراز به گچساران تنها راه باقی‌مانده برای داماش بود. 

اما پسران شهر باران (دوشنبه) ۱۳ آذر ۱۴۰۲ با یک‌دستگاه اتوبوس عازم پایتخت شده و در حالی‌که عازم فرودگاه بودند و ۲ ساعت مانده به پرواز خبر رسید که پرواز «تهران-شیراز» نیز به دلیل نقص فنی در بال سمت راست لغو شده و داماشی‌ها مجبور شدند از ادامه مسیر صرف نظر کنند.