۱۴۰۲/۰۸/۲۵ ۱۱:۳۱ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

معرفی داوران مرحله استانی جشنواره قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان معرفی‌شدند.

گیل خبر/ به‌ گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان گیلان، هنر‌نمایی قصه‌گویان بخش‌های مختلف مرحله استانی بیست‌و‌پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان گیلان، از سوی 5 فعال و صاحب‌نظر این عرصه داوری‌‌ می شود.

برهمین اساس نیز «حسین قربان‌زاده» نویسنده، منتقد‌ادبی، داور و مدرس قصه‌گویی، «مهدی مردانی»، نویسنده، مدرس و برگزیده جشنواره‌های قصه‌گویی، الهام‌کمال‌پور»، داور، مدرس و برگزیده جشنواره‌های قصه‌گویی بخش‌ ملی(مدرن و کلاسیک) را داوری‌می‌کنند.
در این میان، داوری بخش آیینی‌سنتی مرحله استانی جشنواره بیست‌و‌پنجم را «مهدی‌مردانی»، «حسین‌قربان‌زاده» و «امیر تنها»، برگزیده و فعال عرصه قصه‌و‌قصه‌گویی برعهده‌خواهند‌داشت.
«متین‌حسنی» مدیر و مدرس مدارس استثنایی، «حسین قربان‌زاده» و «مهدی مردانی» هم هنر‌نمایی قصه‌گویان بخش ملی (زبان ااشاره) را به داوری می‌نشینند.
مرحله استانی این‌رویداد‌فرهنگی‌هنری از 27 تا 29 آبان 1402 در سالن سینمای اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان صورت‌می‌گیرد و در این میان 75 قصه‌گو در بخش‌های مختلف به هنر‌نمایی می‌پردازند.
شایان‌ذکر‌است، مرحله پایانی بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «با قصه لبخند بسازیم» هم‌زمان با شب یلدا در یزد برگزار می‌شود.