مردی 30 ساله که سابقه تعرض به یک کودک را دارد در حالی دستگیر شد که قصد داشت دختربچه‌ای را برباید.

گیل خبر/ به نقل از ایران؛ مرد شرور که به اتهام ربودن یک دختر 5 ساله دستگیرشده در بررسی سوابقش مشخص شد چند سال قبل نیز به اتهام تعرض به یک پسربچه زندان بوده است.

صبح چهارشنبه 17 آبان زن جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و گفت: در حال عبور از خیابان بودم که ناگهان مرد جوانی که ظاهری آشفته داشت به سمت چند دختر و پسر کوچک که در حال بازی بودند حمله ور شد . بچه ها از ترس هر کدام به گوشه‌ای فرار کردند اما او یکی از بچه‌ها را که دختری حدوداً 5 ساله بود از زمین بلند کرد و در آغوش گرفت و پا به فرارگذاشت.

به‌دنبال این تماس بلافاصله مأموران پلیس مستقر در محله پاسگاه نعمت آباد به محل حادثه رفتند و موفق شدند مرد 30 ساله را در حالی که دختر بچه‌ای را با خود می‌برد شناسایی و دستگیر کنند.

با استعلام هویت متهم، مشخص شد که او چند سال قبل نیز به اتهام آزار و اذیت یک پسر بچه دستگیر شده و به زندان افتاده بود. اما متهم در بازجویی‌ها ضمن انکارآدم ربایی مدعی شد این دختر را با خواهرزاده‌اش اشتباه گرفته و می خواسته او را به خانه ببرد.

به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران، متهم در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار داده شد و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.