۱۴۰۲/۰۸/۱۲ ۰۹:۳۲ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

در پی آتش‌سوزی در یک کمپ ترک اعتیاد در شهرستان لنگرود در استان گیلان تاکنون ۲۷ نفر کشته و ۱۲ نفر به بیمارستان منتقل شده‌اند.

گیل خبر/ به نقل از تسنیم، ‌حجت‌الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان، گفت: در پی وقوع آتش‎ سوزی در یک کمپ ترک اعتیاد در شهرستان لنگرود استان گیلان متاسفانه تاکنون 27 نفر جان باخته و 12 نفر به بیمارستان منتقل شده‌اند.

رئیس کل دادگستری استان گیلان که در حال عزیمت به کمپ ره‌یافتگان رهایی بود، عنوان کرد: بلافاصله پس از دریافت خبر مسئولان قضایی شهرستان به محل حادثه رفته‌اند و دستور‌های قضایی لازم از جمله انتقال پیکر‌های جان‌باختگان به پزشکی قانونی مرکز استان صادر شده است.

وی گفت: علت حادثه در دست بررسی است و متعاقبا و پس از بررسی‌های دقیق کارشناسی اعلام خواهد شد.

صادقی نیارکی، اظهار کرد: مدیران کمپ و مسئولینی که در این زمینه وظایفی برعهده داشته‌اند تحت نظر هستند.

ظرفیت این مرکز براساس آمار اعلام شده 40 نفر بوده است.

مدیر روابط عمومی اورژانس کشور در این‌باره گفت:‌ در ساعت ۵:۵۵ صبح امروز وقوع یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک کمپ ترک اعتیاد واقع در شهرستان لنگرود استان گیلان به مرکز فوریت‌های اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد که درپی آن  پنج دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

تعداد کشته‌شدگان کمپ لنگرود به ۳۲ نفر رسید

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی گیلان گفت: در ساعت ۶ صبح امروز جمعه، یک کمپ ترک اعتیاد واقع در ابتدای جاده کومله لنگرود دچار حریق شد. متأسفانه تا این لحظه کشته شدگان در این حادثه به ۳۲ نفر و ۱۶ نفر مصدوم شدند.