هفته نهم لیگ برتر؛
۱۴۰۲/۰۸/۱۱ ۱۸:۵۷ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

در هفته نهم لیگ برتر تیم فوتبال سپاهان اصفهان مقابل ملوان انزلی شکست خورد.

گیل خبر/ فارس،از رقابت های هفته نهم لیگ برتر فوتبال، تیم سپاهان اصفهان از ساعت 16:30 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف تیم ملوان انزلی رفت که این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 به سود ملوان  به پایان رسید.

ملوان با این برد 16 امتیازی شد و سپاهان بازهم مقابل ملوان به مشکل خورد و در این فصل سه امتیاز را به ملوان داد فصل گذشته ملوان با یک تساوی مقابل سپاهان قهرمانی را از این تیم گرفت. ملوان اکنون با 16 امتیاز به جمع مدعیان بالانشین جدول رسید روی پله سوم جدول لیگ قرار گرفت و سپاهان برای دومین هفته متوالی نتوانست به پیروزی برسد.

گل:  رضا جعفری( دقایق  16 - پنالتی، 44) سهیل فداکار 3+90 برای ملوان، رامین رضائیان( دقیقه 29)  رضا اسدی دقیقه 7+45( برای سپاهان)

اتفاقات مهم بازی:

* دقیقه 29 مسابقه رامین رضائیان گلزنی کرد که ابتدا کمک داور مسابقه گل را مردود و افساید اعلام کرد که همین مساله باعث اعتراض شدید بازیکنان سپاهان به داور شد و چند دقیقه ای این اعتراض ها ادامه داشت تا اینکه بالاخره تیم داوری باهم مشورت کردند و در نهایت گل را تایید کردند.

* دقیقه 42 عیسی آل کثیر یک گل دیگر برای سپاهان زد که این مرتبه کمک داور آن را افساید اعلام کرد و تصمیمش کاملا درست بود و بازیکنان سپاهان نیز اعتراضی به این مردودی گل نداشتند.

سپاهان گل مساوی را در نیمه اول در دقیقه 7+45 زد و در دقایق پایانی 3+90 مسابقه گل سوم را از ملوان دریافت کرد.