۱۴۰۲/۰۸/۰۸ ۲۲:۵۵ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

فرمانده انتظامی گیلان از کشف ۵۰ تن برنج احتکار شده در بازرسی از یک انبار در شهرستان لاهیجان خبر داد.

گیل خبر/به گزارش ایسنا:سردار عزیزالله ملکی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه احتکار کالا و عدم عرضه آن ضمن لطمه زدن به سیستم تولید و توزیع، فشار اقتصادی به مردم وارد می‌کند، اظهار کرد: پلیس با محتکران برخورد قاطع و قانونی می‌کند.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی لاهیجان با اشرافیت اطلاعاتی و پس از انجام تحقیقات نامحسوس از احتکار مقدار زیادی برنج داخل انباری در یکی از روستاهای این شهرستان مطلع شده و این مکان را مورد شناسایی قرار دادند، افزود: پلیس با هماهنگی قضائی به همراه نمایندگان اداره صمت و تعزیرات حکومتی به آدرس محل مورد نظر اعزام شد.

فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف ۵۰ تن برنج احتکار شده در بازرسی از این انبار خبر داد و با اعلام اینکه کارشناسان ارزش تقریبی این کشفیات را ۳۰ میلیارد ریال اعلام کردند، گفت: در این خصوص متهم ۶۷ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار تعزیرات حکومتی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با اخلالگران نظام اقتصادی و به خصوص کسانی که کالاهای اساسی را به برای افزایش قیمت و دریافت سود بیشتر احتکار می‌کنند در دستور کار پلیس قرار دارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code