مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان در جلسه بررسی مشکلات شهرک ها و نواحی صنعتی:
۱۴۰۲/۰۸/۰۸ ۱۱:۰۱ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

گیل خبر/ به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی؛ مهدی محبوبی حسن کیاده در جلسه مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی گیلان که پیش از ظهر امروز برگزار شد، با اشاره به اهمیت تولید و رفع موانع موجود عنوان کرد : امروز کلید حل بسیاری از مشکلات جامعه در گروه رشد تولید ملی و افزایش اشتغال است ، به همین دلیل شرکت شهرک های صنعتی حقیقتا” مسئولیت خطیری بر عهده دارد.

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در ادامه افزود: مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی باید اشرافیت حداکثری بر وظایف محوله خود داشته باشند تا در تعامل با صاحبان صنایع و نیز دستگاه های اجرایی شهرستان موثر تر عمل کنند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی با بیان اینکه یکی از رسالات اصلی ما احداث زیرساختها برای تولید کنندگان و واحدهای صنعتی می باشد ،گفت : در حال حاضر  و به صورت همزمان ، پروژه های بزرگ و بسیار با اهمیتی در شهرک های صنعتی استان، مانند تصفیه خانه ها ،خیابان کشی ها و اجرای آسفالت ،پروژه های برق رسانی و... در حال اجراست که در نوع خود کم سابقه بوده و به معنای تلاش همه جانبه کلیه همکاران بالاخص مدیران شهرک هاست ، که ضمن تقدیر فراوان انتظار داریم که پیگیری ها و تلاشها روز به روز بیشتر و بیشتر شود.