۱۴۰۲/۰۸/۰۵ ۱۸:۱۹ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

تیم فوتبال داماش گیلان در ادامه مسابقات لیگ دسته یک کشور مقابل پارس جنوبی جم متوقف شد و به نتیجه مساوی دست یافت.

گیل خبر/ به گزارش ایرنا، تیم های داماش و پارس جنوبی جم عصر جمعه در هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت در حضور حدود پنج هزار تماشاگر مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

در نیمه اول این دیدار دقیقه ۲۳، آزاد جعفرزاده بازیکن داماش در محوطه جریمه تیم پارس جنوبی با یک ضربه سر، نخستین گل تیمش را به ثمر رساند تا نیمه نخست با همین تک گل به سود داماش خاتمه یابد.

اما در نیمه دوم تیم پارس جنوبی جم بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۴۸ حمدالله ابدام بازیکن این تیم موفق شد گل مساوی را به ثمر برساند تا این دیدار با نتیجه یک بر یک دنبال شود.

پس از گل تساوی، تیم داماش حملات زیادی را انجام داد به خصوص در دقایق پایانی چند موقعیت مناسب گلزنی بدست آورد اما هیچ یک از این فرصتها تبدیل به گل نشد تا این بازی در نهایت با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یابد.

تیم فوتبال داماش گیلان در این بازی با ترکیب مسعود پورمحمد, مجتبی بیژن، آزاد جعفرزاده، سعید طالبی، مهدی رستمی، محمد رستمی، رضا زاهد تبار، سیدمحمد خرم الحسینی، آرمین انبساطی، پژمان نجات و علیرضا مصطفایی مقابل پارس جنوبی جم قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال پارس جنوبی جم با ترکیب مسلم حق شناس، حمدالله ابدام، حمیدرضا نادری، کنعان طاهرنژاد، پویا سیف پناهی، میلاد سوری، حسین مددی، مرتضی خراسانی، احمد نصیری، علی دشتی و علی خدادادی رو در روی داماش قرار گرفت.

قضاوت این دیدار را امیر شریفی با کمک‌های علیرضا صیاد و ابراهیم امتنانی بر عهده داشتند که محمد معافی به عنوان داور چهارم و فرشید افشار به عنوان ناظر گروه داوری در این مسابقه حضور یافتند.

پیش از این دیدار و تا پایان هفته هشتم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک کشور جام آزادگان که با حضور ۱۸ تیم در یک گروه برگزار می‌شود تیم پارس جنوبی جم با کسب ۱۳ امتیاز در مکان ششم و داماش با کسب پنج امتیاز در مکان هفدهم جدول رده‌بندی قرار داشتند.