سخنگوی قوه قضاییه:
۱۴۰۲/۰۸/۰۲ ۱۱:۲۰ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

سخنگوی قوه قضاییه گفت: در هفته‌های اخیر و با روی دادن برخی اتفاقات البته تلخ و ناپسند همچون قتل یکی از معروف ترین شخصیت های سینمایی کشور عده‌ای از افراد و جریانات خاص سیاسی بدون اینکه سند و مدرک از حادثه داشته باشند در اقدامی هماهنگ و همسو با جریانات ضدمردمی تلاش کردند تا با سرعت ازخون به ناحق ریخته شده فردی که مشهور است، اهداف سیاسی ناپسندی برداشت کنند و نوک قتل را قبل از پیدا شدن سرنخ‌ها را به سمت نظام اسلامی ببرند.

گیل خبر/ به گزارش ایسنا، مسعود ستایشی در نشست خبری امروز در خصوص بحث وحشی گری رژیم منحوس صهیونیستی گفت: با قطعی شدن نشانه های شکست در چهره کریه رژیم جعلی صهیونیستی در دوهفته اخیر میزان درنده خویی و وحشی گری های این مجموعه خون ریز را نشان می دهد که  به اوج رسید و فجایع انسانی زجراوری در قرن ۲۱ رخ داد که نمونه آن حتی در قرون وسطی یافت نمی شود. این گردابی که خود صهیونیست برای خود ساخته این رژیم را به زودی زود در خود فرو خواهد برد، زیرا همینک صدای خرد شدن استخوان های آن در این طوفان قابلیت شنیدن دارد.

وی افزود: در دنیای بدون صهیونیسم همراهان فعلی صهیونیست‌ها که با سکوت مرگبارشان زمینه جنایت بیشتر علیه ملت مظلوم را فراهم می‌کنند دیگر جایگاهی ندارند. فجایع صهیونیست پس از عملیات طوفان الاقصی چهره حقوق بشری غربی را بار دیگر عیان کرد. امروز  مطالبه همه ملت ها محاکمه جنایتکاران جنگی و صهیونیست  است.

وی درباره اقداماتی که «شایعه سازان در جامعه انجام می دهند، خصوصا رسانه‌های شایعه سازی که مبادرت به ابراز مطالب کذب می کنند» گفت: در هفته‌های اخیر و با روی دادن برخی اتفاقات البته تلخ و ناپسند همچون قتل یکی از معروف ترین شخصیت های سینمایی کشور عده‌ای از افراد و جریانات خاص سیاسی بدون اینکه سند و مدرک از حادثه داشته باشند در اقدامی هماهنگ و همسو با جریانات ضدمردمی تلاش کردند تا با سرعت ازخون به ناحق ریخته شده فردی که مشهور است، اهداف سیاسی ناپسندی برداشت کنند و نوک قتل را قبل از پیدا شدن سرنخ‌ها را به سمت نظام اسلامی ببرند. در صورتی که از همان ابتدای حادثه تمام عوامل قضایی و انتظامی در پی دستور قاطع رییس قوه قضاییه به صورت شبانه روزی اهتمام کردند تا ابعاد و زوایای حادثه بسرعت و دقت موشکافی کنند.   نهایتا پس از ۷۲ ساعت از وقوع حادثه، عوامل اصلی شناسایی و بازداشت شدند.  

وی افزود: قوه قضاییه نسبت به افراد و برخی رسانه های شایعه ساز وارد شده است و ضمن ارائه هشدارهای لازم برای تشکیل پرونده برای برخی از آنها اقدام کرد.