۱۴۰۲/۰۷/۳۰ ۲۳:۲۶ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

 فرمانده انتظامی شهرستان رودسر گفت: فردی که در درگیری با یکی از شهروندان در بخش کلاچای اقدام به تیراندازی به سمت وی کرده بود با اقدام به موقع پلیس ظرف مدت یک ساعت دستگیر شد.

گیل خبر/ به گزارش ایسنا:سرهنگ سید جلال‌الدین جوانمردی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه کارکنان انتظامی برای برقراری نظم و امنیت در جامعه به صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کنند، اظهار کرد: هر اقدامی که امنیت و آرامش مردم را مختل کند با برخورد جدی و قانونی پلیس روبرو خواهد شد.

وی در با بیان اینکه در پی دریافت خبری مبنی بر درگیری و تیراندازی فردی با اسلحه شکاری به سمت یک نفر دیگر در بخش کلاچای، بلافاصله ماموران انتظامی به آدرس محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: پس از حضور پلیس در مکان مورد نظر مشخص شد، عامل تیراندازی که با مردی ۵۲ ساله اختلاف ملکی داشته به سمت او شلیک کرده و متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با اعلام اینکه در این حادثه کسی آسیب ندیده، افزود: با اقدامات صورت گرفته، محل اختفاء متهم شناسایی و ظرف مدت یک ساعت این فرد دستگیر شد.

این مقام انتظامی از کشف یک قبضه اسلحه شکاری غیر مجاز، یک دستگاه فلزیاب قاچاق و ۱۰ گرم شیره تریاک از منزل خبر داد و تصریح کرد: متهم ۴۴ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ جوانمردی خاطرنشان کرد: پلیس برابر قانون با افرادی که برای مردم ایجاد مزاحمت کنند با قدرت و قاطعیت برخورد کرده و در این راستا به هیج وجه با قانون شکنان مماشات نخواهد کرد.