۱۴۰۲/۰۷/۲۷ ۲۲:۰۲ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو در شهرستان رشت خبر داد و گفت: این فرد در تحقیقات پلیس به 5 فقره سرقت اعتراف کرد.

گیل خبر/ به گزارش برنا ، سرهنگ "علیرضا حدادی" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، عدم رعایت نکات حفاظتی را مهمترین عامل سوء استفاده سارقان عنوان کرد و اظهار داشت: مقابله با سرقت و ناهنجاری اجتماعی عزم همگانی را می‌طلبد.

وی در ادامه گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان در خصوص سرقت خودرو آنها و ارجاع پرونده‌ها‌‌ به مرجع انتظامی، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از انجام تحقیقات میدانی و به دست آمدن مشخصات ظاهری سارقان این پرونده‌ها خبر داد و بیان داشت: با شناسایی هویت این فرد، کارآگاهان پلیس آگاهی پس از هماهنگی قضائی با تعقیب و مراقبت چند ساعته متهم را در شهرستان رشت دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سارق در تحقیقات پلیس به 5 فقره سرقت خودرو پراید اعتراف کرد، افزود: سارق 28 ساله با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ حدادی در پایان با بیان اینکه استفاده از وسایل بازدارنده از قبیل دزدگیر، قفل پدال و فرمان در کاهش وقوع سرقت بسیار تاثیرگذار است از مردم خواست از پارک کردن خودرو در مناطق خلوت و فاقد روشنایی خودداری کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code