پیام مرکز کارشناسان رسمی دادگستری گیلان در محکومیت اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی

گیل خبر/ مرکز کارشناسان رسمی دادگستری گیلان در پیامی اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

در این پیام آمده است:

به نام خدا
أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اللّهَ عَلى نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ(39 حج)
به کسانى که جنگ بر آنان تحمیل گردیده، اجازه جهاد داده شده است. چرا که مورد ستم قرار گرفته اند و خدا بر یارى آنها تواناست.

پس از ضربات دردناک مجاهدان فلسطینی، رژیم کودک کش صهیونیستی دیوانه وار و به تصور جبران شکست غیرقابل ترمیم خود با حملات کور، وحشیانه و شبانه روزی در حال هدف قرار گرفتن غیرنظامیان و حمله مستقیم به اهداف غیرنظامی و از آن جمله واحدهای درمانی، آمبولانس ها و کادر درمان در نوار غزه به ویژه بیمارستان المعمدانی و به شهادت رساندن کودکان مظلوم با اقسام سلاح های نامتعارف است.

مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان گیلان ضمن ابراز مراتب عمیق همدردی خود با ملت مقاوم فلسطین به ویژه خانواده های شهدای این جنایت، از شجاعت و هوشمندی گروه های مقاومت در پیروزی های طوفان الأقصی تمجید نموده و حمایت همه جانبه و همیشگی خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می نماید و از همه دولت های عربی و اسلامی، چهره های تأثیرگذار و همه آزادی خواهان جهان و سازمان های بین المللی و حقوق بشری می خواهد در برابر این جنایات هولناک سکوت و مصلحت سنجی را کنار گذاشته و ضمن محکومیت صریح و قاطع اقدامات ددمنشانه این رژیم، حمایت کامل و عاجل سیاسی، مادی و معنوی از مجاهدان فلسطینی و مردم مظلوم غزه به عمل آورند.