رپورتاژ خبری؛
۱۴۰۲/۰۷/۲۳ ۱۲:۳۲ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 7 دقیقه

با مشاغل جو دیده شوید . مشاغل جو سامانه ثبت آگهی مشاغل در کشور ...

با پررنگ‌تر شدن اهمیت تبلیغات اینترنتی و جذب مشتری از بستر پر مخاطب اینترنت، نیاز به استفاده از شیوه‌های نوین مارکتینگ افزایش یافته است. اگر شما نیز به دیده شدن کسب و کار خود و جذب مشتریان جدید نیاز دارید ثبت شغل در اینترنت یکی از راه‌های معرفی کسب‌وکارتان به افراد جدید است؛ پس این مطلب را تا انتها دنبال کنید تا به خوبی با این روش آشنا شوید.

ثبت شغل در اینترنت چیست؟

ثبت مشاغل اینترنتی از به‌صرفه‌ترین تبلیغات شغلی و بهترین راه‌های رقابت در حوزه کسب و کار مورد نظر محسوب می‌شود. ثبت مشاغل در وب‌سایت‌های تبلیغاتی و سایت‌های اطلاعات مشاغل، امروزه بسیار مرسوم شده است و ورودی‌های زیادی از سراسر کشور به سمت مشاغل افراد روانه می‌کند. اهمیت ثبت مشاغل در اینترنت به دلیل گستردگی کاربران متقاضی در این فضا بسیار بالا است زیرا این اقدام، باعث جذب مشتری بالقوه از فضای تبلیغات اینترنتی می‌شود.

اما چگونه؟! بیایید کمی عمیق‌تر به این مبحث فکر کنیم! امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که قبل از خرید و رفع نیاز خود در رابطه با کالا یا خدمات خاصی، ابتدا آن را در گوگل سرچ نکند! همه افراد حتی خود ما در فضای اینترنت به برسی تمام جوانب، مشخصات و قیمت محصول یا خدمات مورد نظرمان می‌پردازیم. حالا فرض کنید روزانه چه تعداد کاربر برای محصول یا خدماتی که شما ارائه می‌دهید احساس نیاز کرده و آن را در اینترنت سرچ می‌کنند؟! خیلی زیاد اینطور نیست؟!

حال تصور کنید در بستر اینترنت با کسب و کار شما مواجه شوند و با محتوای جذاب، قیمت رقابتی و سایر موارد ویژه مارکتینگ شغل خود، آن‌ها را به سمت کسب و کارتان جذب کنید که این کار با سامانه ثبت مشاغل در ایران مانند مشاغل جو ممکن است. امتحان کردن این روش برای بیشتر دیده شدن و جذب مشتریان جدید، ضرری نخواهد داشت و به احتمال زیاد موجب رونق خدمات شما نیز بشود. در واقع ثبت شغل در اینترنت به عنوان برگ برنده‌ای برای هر کسب و کار در بازار رقابتی امروز به شمار می‌رود.

مشاغل جو ، مبل شویی در هشتگرد ، سامانه ثبت مشاغل در کشور

ثبت شغل در اینترنت = غرفه‌ای جدید برای کسب و کار شما!

با توجه به نیازهای هر کسب و کار برای دیده شدن و معرفی خدمات و محصولات خود به مشتریان در سراسر کشور، استفاده از روش تبلیغاتی ثبت شغل در یک سامانه ثبت مشاغل توصیه می‌شود؛ زیرا شما برای ثبت کسب و کار و خدماتی که ارائه می‌دهید، باید مزایا و روند کاری خود را با ایجاد محتوای خوب و افزودن جذابیت‌های بصری، به کاربران زیادی توضیح دهید که این فرایند مانند این است که با هزینه‌ای بسیار کم غرفه‌ای جدید برپا کرده‌اید؛ البته نه یک غرفه فیزیکی! بلکه یک غرفه آنلاین اختصاصی و جذاب، با کمترین هزینه، بدون محدودیت زمانی و مکانی، آن هم در دسترس طیف وسیعی از متقاضیان از سراسر کشور. برای مثال اگر در زمینه مبل شویی در هشتگرد فعالت دارید میتوانید با ثبت آگهی خود در سامانه ای همچون مشاغل جو ، مشتریانی که نیاز به مبل شویی در هشتگرد دارند را جذب نمایید .

این غرفه اینترنتی، شغل شما را در گوگل به مشتریان راغب معرفی می‌کند و امکان برقراری ارتباط با پل‌های ارتباطی که خودتان تعریف کرده‌اید نیز فراهم می‌شود. از جمله: شماره تماس محل کار، پیج اینستاگرامی، تلگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی، سایت یا وبلاگ و همچنین آدرس کامل به همراه تصاویر جذاب از کالا و محل کار شما که به مشتریان نمایش داده خواهد شد و به شما کمک می کند که بتوانید با هزینه‌ای کم فروش خود را بالا ببرید.

مشاغل جو ، مبل شویی در هشتگرد ، سامانه ثبت مشاغل در کشور

ثبت شغل در گوگل چگونه است؟ اصلاً از کجا باید اقدام کنیم؟

تعداد زیادی وب سایت برای ثبت شغل وجود دارد که کار ثبت خدمات و مشاغل را با امکانات متفاوتی فراهم می‌کنند و هر کدام بر اساس میزان بازدید و ورودی که به کسب و کار شما می­دهند تعرفه‌های متفاوتی نیز خواهند داشت. برای مثال، سایت ثبت مشاغل در ایران نمونه‌ای از این دسته سایت‌ها به شمار می‌رود که امکان ثبت انواع مشاغل و خدمات را با محتوای جذاب و بهینه شده برای هر آگهی فراهم می‌کند.

توجه داشته باشید که قبل از ثبت شغل و آگهی خود از مرتبط بودن حوزه فعالتی سایت و میزان ورودی‌های آن اطمینان حاصل کنید.

مزایا ثبت شغل چیست؟

اگر هنوز در انتخاب این روش مردد هستید یا مزایای ثبت شغل در اینترنت خوب برایتان ملموس نشده است پس ادامه‌ی این مطلب را حتماً دنبال کنید زیرا لیستی از مزایای تبلیغات به روش ثبت مشاغل در اینترنت را برایتان آورده‌ایم.

  • برخورداری از یک بازاریاب آنلاین با پشتیبانی شبانه روزی و دائمی که برای خدمات و محصولات شما در فضای گسترده و پرمخاطب گوگل تبلیغ می‌کند.
  • امکان جذب مخاطب و مشتری توسط ثبت مشاغل آنلاین از سراسر کشور
  • امکان بهره‌مندی آسان از سامانه ثبت مشاغل، با ثبت آگهی در کوتاه‌ترین زمان
  • از بین رفتن محدودیت مکانی و زمانی
  • دیده شدن محصولات و خدمات با دسترسی آسان متقاضیان
  • امکان درج اطلاعات تماس و بیان ویژگی‌های شغلی
  • امکان جذب مخاطب برای کانال‌های ارتباطی خود نظیر پیج اینستاگرامی
  • امکان تبلیغات بصری با قرار دادن تصاویر و ویدئوهای جذاب از نمونه کارها
  • تقویت برندینگ با درج لوگوی کسب و کار خود
  • امکان برقراری ارتباط با کارشناسان سایت ثبت مشاغل و دریافت مشاوره

مشاغل جو ، مبل شویی در هشتگرد ، سامانه ثبت مشاغل در کشور

نحوه ثبت شغل در سامانه ثبت مشاغل در ایران چگونه است؟

شاید برایتان سؤال شده باشد که برای ثبت شغل خود از کجا باید شروع کنید؟ ابتدا باید برای ثبت نام در یکی از سایت‌های ثبت مشاغل اقدام کرده و اطلاعات شغلی‌تان را در سایت تکمیل و ثبت کنید. سپس بسته به سایتی که انتخاب کرده‌اید، ممکن است خدمات ایجاد محتوای آگهی را کارشناسان برای شما انجام داده و یا لازم باشد خودتان این کار را انجام دهید که نگران نباشید. کافی است یک محتوای جذاب نوشته و به معرفی کامل کسب و کار و خدمات خود بپردازید و مزایا و ویژگی‌های آن را کامل شرح دهید. همچنین ادامه‌ی مراحل برای درج تصویر درج آدرس و پل‌های ارتباطی و... را در پیش گیرید. به این ترتیب از زمان ثبت و انتشار آگهی شغلی خود، شما از مزایای آن به طور کامل بهره‌مند می‌شوید و می‌توانید ورودی‌های جدید برای حوزه کاری خود بگیرید.

نتیجه گیری

ثبت شغل به معنای ثبت کسب و کار و حوزه فعالیتی شما شامل اطلاعات تماس، آدرس و... بین مشتریان است. در واقع با ثبت اطلاعات مشاغل در گوگل و نمایش آن به متقاضیانی که در گوگل به دنبال آن محصول یا خدمات می‌گردند فرایند ثبت شغل در گوگل می‌گویند. سایت‌های ثبت مشاغل این امکان را به شما می‌دهند که با راه‌اندازی صفحه‌ای اختصاصی برای کسب و کارتان، یک غرفه اینترنتی برای تبلیغات کسب و کار مورد نظر خود داشته باشید تا مشتری بتواند به راحتی شما را پیدا کرده و با شما ارتباط برقرار کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code