در سایه همدلی و همسویی مدیران و پرسنل دهکده ؛
۱۴۰۲/۰۷/۲۱ ۱۷:۰۸ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

باحضور معاون مناطق محروم رئیس جمهور اختتامیه نمایشگاه روستا آباد بعد از یک هفته برگزاری در محل مصلای امام خمینی(ره) به کار خود پایان داد.

گیلا خبر/ به گزارش روابط عمومی دهکده گردشگری دکتر خاکی ، سیدامیرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در حاشیه برگزاری اختتامیه نمایشگاه روستاآباد گفت: تعداد بازدیدکنندگان از نخستین نمایشگاه روستا آباد به بیش از ۲ میلیون نفر رسید و روز اول ۱۰۰ هزار نفر، روز دوم ۳۰۰ هزار، روز جمعه ۵۵۰ هزار نفر،‌ روز شنبه ۲۰۰ هزار نفر، روز یکشنبه ۲۳۰ هزار نفر ، دوشنبه ۲۶۰ هزار و سه شنبه ۳۸۰ هزار نفر از نمایشگاه روستا آباد بازدید کردند.
در این راستا دهکده پروتئینی گردشگری دکتر خاکی با برپایی ۵ غرفه در حوزه های فراورده های لبنی و پروتئینی و غذاهای سنتی با ارائه محصولات تولیدی و ارگانیک ،با استقبال بی نظیر عموم مردم مواجه شد و با ارائه محصولات خود توانست رضایتمندی قابل توجهی در سطح نمایشگاه ایجاد کند .
در کنار حضور پر شور مردم ، بازدید مسئولان کشوری و استانی و مدیران شرکت های خصوصی نیز از غرفه دهکده دکتر خاکی نیز چشمگیر بود که منجر به قراردادهای متنوعی در حوزه تولید و عرضه محصولات دهکده و تقویت فضای گردشگری مجموعه شد.
در حال حاضر 28 درصد جمعیت کشور در مناطق روستایی و عشایری ساکن بوده که سهم 45 درصدی در تولید مواد غذایی و گوشت قرمز را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برعهده دارند و یک جامعه تولیدی هستند که حافظ فرهنگ‌ها و آداب و سنن ایرانی می باشند که دهکده پروتئینی گردشگری دکتر خاکی می تواند در نمایشگاههای آینده در سطح ملی و بین المللی بعنوان نماینده قدرتمند استان گیلان با برند های دیگر به رقابت بپردازد.