۱۴۰۲/۰۷/۱۹ ۱۰:۲۹ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه
لاهیجان آماده برگزاری دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند است

شهردار و دبیر جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان از آمادگی برای میزبانی دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند خبر داد.

گیل خبر/ شهرداری لاهیجان؛ به گزارش روابط عمومی جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان، رضا زنده دل در گفت و گویی افزود: با برنامه ریزی ستاد جشنواره و حمایت های شهرداری و شورای اسلامی شهر ، مرکز هنرهای نمایشی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و پشتیبانی فرماندار، اعضای شورای تأمین و مسئولان شهرستان تدابیر لازم برای برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی شهروند اندیشیده شده است.

وی اضافه کرد: برافراشته شدن پرچم های نارنجی در سطح شهر لاهیجان با صدای کاروان جشنواره تئاتر و حضور هنرمندان پرتلاش عرصه نمایش بیانگر اتفاقی فرهنگی در این شهر دارد و مردمان دیار پایتخت چای و ابریشم و بامبو در شهر غنوده در بوته های چای به استقبال دوازدهین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند می روند.

زنده دل گفت: دوازدهین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان از روز 19 مهر در شهر لاهیجان آغاز خواهد شد و در روز 22 مهر این جشنواره با معرفی برترین ها به کار خود پایان خواهد داد.

شهردار و دبیر جشنواره شهروند لاهیجان اضافه کرد: پس از 12 سال جشنواره تئاتر شهروند از نهالی کوچک به درختی تنومند تبدیل شده و مردمان دیار با فرهنگ لاهیجان و مسئولان برگزاری آماده میزبانی شایسته از هنرمندان و داوران و مهمانان جشنواره می باشند.