مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان:
۱۴۰۲/۰۷/۱۷ ۱۱:۳۴ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

در جلسات کارگروه انرژی و تامین نیازهای ضروری شورای پدافند غیر عامل استان گیلان، تامین سوخت نیروگاه ها در زمستان، پیگیری خواهد شد.

گیل خبر/ داراب زاده گفت: اگرچه با تلاش و برنامه ریزی های صورت گرفته ، روزهای گرم تابستان امسال را با موفقیت سپری کردیم، اما این پایان کار نیست و کار و تلاش ادامه دارد تا بتوانیم با اجرای پروژه های مختلف، افزایش ظرفیت خطوط موجود، تعمیر و نگهداری خطوط، نهادینه کردن فرهنگ استفاده بهینه از برق و ... ایام سخت چه در تابستان و چه در زمستان را با موفقیت سپری کنیم.

داراب زاده گفت: وقت، طلاست و ارزش زمان حتی از طلا هم بیشتر است چرا که زمان از دست رفته، دست یافتنی نیست. در واقع در صنعت برق به دلیل حساسیت بالا و نقش کلیدی و حیاتی نعمت برق در زندگی امروزی، ارزش زمان از طلا هم بیشتر است. بنابراین حتی یک لحظه هم نباید غفلت کنیم و باید با کار و تلاش مستمر و شبانه روزی، خانه های هموطنان عزیزمان و صنعت را روشن نگه داریم.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: از هم اکنون برنامه ریزی برای سوخت نیروگاه ها در روزهای سرد و فصل زمستان انجام شده و در جلسات شورای پایایی که با مدیران عامل نیروگاه های برق استان برگزار خواهد شد و جلسات کارگروه انرژی و تامین نیازهای ضروری شورای پدافند غیر عامل استان، موضوع تامین سوخت نیروگاه ها بطور جد پیگیری خواهد شد.