در جلسه ای با حضور مدیران ذی ربط حوزه معاون اول رییس جمهور مطرح شد:
۱۴۰۲/۰۷/۰۹ ۱۹:۵۲ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

در این جلسه که به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص پیشرفت کار پروژه های در دست احداث دهکده برگزار گردید مهندس علیرضا منصور خاکی یکی از مدیران مجموعه و عضو هیات مدیره ضمن تشریح آخرین وضعیت پروژه ها و تبیین اهداف دهکده خواهان حمایت و مساعدت دولت تحقق تحقق اهداف ملی مجموعه شد.

گیل خبر/  به نقل از روابط عمومی دهکده گردشگری دکتر خاکی ، به دنبال درخواست مکتوب دکتر منصور خاکی از جناب دکتر محمد مخبر معاون اول رییس جمهور جهت بازدید از پروژه ملی دهکده پروتئینی و گردشگری دکتر خاکی جلسه ای با حضور مدیران ذی ربط حوزه معاونت هماهنگی و نظارت راهبردی معاون اول رییس جمهور و نمایندگان دهکده گردشگری دکتر خاکی برگزار شد.

در این جلسه که به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص پیشرفت کار پروژه های در دست احداث دهکده برگزار گردید مهندس علیرضا منصور خاکی یکی از مدیران مجموعه و عضو هیات مدیره ضمن تشریح آخرین وضعیت پروژه ها و تبیین اهداف دهکده خواهان حمایت و مساعدت دولت جهت تحقق اهداف ملی مجموعه شد.

وی تبدیل دهکده به قطب گردشگری کشور و منطقه را بسیار مهم و با اهمیت عنوان نمود و افزود : ایجاد اشتغال مستقیم و پایدار یکی از اهداف مهم مدیران مجموعه بوده و تا کنون ۶۰۰ نفر در مجموعه مشغول به کار هستند و تلاش می شود تا پایان فاز نهایی این تعداد به ۳ هزار نفر برسد.

مهندس خاکی تامین لبنیات و پروتئین ارگانیک با قیمت مناسب برای همه اقشار جامعه را از دستاوردهای مهم این مجموعه دانست و افزود : مجموعه پروتئینی و گردشگری دکتر خاکی سلامت محور است و محصولات خود را با بهترین کیفیت و عادلانه ترین قیمت برای مردم عرضه می کند.

در این جلسه مدیران ذی ربط حوزه معاون اول رییس جمهور ضمن تقدیر و تشکر از این مجموعه قول حداکثر همکاری در امور مقتضی را داده و دستورات لازم را صادر نمودند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code