۱۴۰۲/۰۶/۳۱ ۱۹:۰۴ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با اشاره به ورود بیش از ۱۴۰ هزار خودرو به گیلان در ۴۸ ساعت گذشته، گفت: در ۲ روز گذشته شاهد ورود ۱۴۷ هزار و ۱۳۳ خودرو به گیلان بودیم که به نسبت هفته گذشته با کاهش ۴۱ درصدی مواجه بودیم‌.

گیل خبر/ به گزارش فارس:غلامعلی نیک‌فهم مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان، با بیان اینکه از روز گذشته شاهد حضور موج آخر مسافران به این استان هستیم، اظهار کرد: با توجه به روزهای پایانی تعطیلات تابستانی شاهد حضور مسافرین در گیلان هستیم که همین‌امر منجر به ایجاد ترافیک در محور ورودی استان از جمله محور رشت_قزوین شده است.

وی با اشاره به ورود بیش از ۱۴۰ هزار خودرو به گیلان در ۴۸ ساعت گذشته، گفت: در ۲ روز گذشته شاهد ورود ۱۴۷ هزار و ۱۳۳ خودرو به گیلان بودیم که به نسبت هفته گذشته با کاهش ۴۱ درصدی مواجه بودیم‌

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان همچین از خروج ۱۳۶ هزار خودرو از این استان خبر داد و افزود: همچنین در ۴۸ ساعت گذشته ۱۳۶ هزار و ۱۳۴ خودرو از محورهای مواصلاتی استان خارج شدند. 

نیک‌فهم با بیان اینکه در یک ماه گذشته شاهد ورود بیش از ۲ میلیون خودرو به گیلان بودیم، تصریح کرد: در ماه جاری شاهد تعطیلات چند روز در کشور بودیم که همین امر سبب شد تا ۲ میلیون و ۲۶۶ هزار و ۸۳۶ خودرو وارد گیلان شوند که به نسبت مشابه سال گذشته با کاهش یک درصدی مواجه بودیم.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : گیلان مسافر

نظر شما:

security code