۱۴۰۲/۰۶/۳۰ ۱۳:۳۵ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه
photo 2023 09 22 13 34 44

گیل خبر/ عصر چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ در جشنواره استانی شهید رجایی و آئین تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر گیلان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت بویژه رجایی و باهنر و شهیدان انصاری و نورانی، از مدیر کل ثبت احوال گیلان تقدیر شد.

در این مراسم که اداره کل ثبت احوال گیلان نیز بعنوان دستگاه برگزیده انتخاب شد ، استاندار گیلان با بیان اینکه مدیریت در عرصه‌ نظام اداری توفیقی الهی برای ارایه‌ خدمت به مردم به عنوان، ولی نعمتان جامعه‌ اسلامی است ، افزود: درک بهینه‌ الگو‌های برگرفته شده از رهنمود‌های داهیانه‌ امامان انقلاب، باعث ارتقاء بهره وری و افزایش رضایتمندی عمومی می‌شود.

وی در ادامه گفت : یکی از ویژگی‌ها و علل ماندگاری شهید رجایی مردمی بودن این شهید بزرگوار بود او خود را خادم مردم می دانست و برای رضایت آنان و خداوند تلاش می کرد لذا رضایت مردم باید اولویت ما باشد.

استاندار گیلان در ادامه با استناد به توصیه‌های اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای هیات دولت، مجمع دستگاه‌های دولتی، اجرایی و خدمات رسان را به پویایی بیشتر در حوزه‌ تبیین دستاورد‌ها و عملکرد‌ها فرا خواند و افزود: آگاهی عموم مردم از تلاش‌ها و خدمات دستگاه‌ها و مدیران حوزه‌ی دولت می‌تواند روحیه‌ نشاط و امید را در جامعه تقویت و هجمه‌های سنگین تبلیغاتی دشمنان را بی اثر کند.

استاندار گیلان بیان کرد: وقتی در کنار مردم قرار می‌گیریم باید خاضع و فروتن باشیم چون همه ما خادم ملت هستیم و از سوی دیگر باید انتقادات و نقدها را شنیده و به شایعات و شبهات پاسخ دهیم و عملکرد خود را شفاف و مشخص در معرض دید و قضاوت مردم قرار دهیم.

گفتنی است ثبت احوال گیلان در گروه عمومی ، امنیتی و قضایی در میان دستگاه های اجرایی استان بعنوان رتبه برتر دست یافته و با اهدای لوح و تندیس برگزیده از سوی استاندار گیلان مورد تجلیل قرار گرفت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code