رییس کل دادگستری استان گیلان  با توجه به سیل اخیر در شهرستان آستارا ضمن ابراز همدردی و دلجویی با سیل زدگان و کسانی که از این حادثه دچار خسارت شدند به رییس دادگستری آستارا  دستور داد تا در امر امداد رسانی و کمک های فوری سازمان ها و دستگاه های مربوطه مساعدت های لازم و پشتیبانی فوری در راستای رفع مشکلات شهروندان صورت گیرد.

گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان  با توجه به سیل اخیر در شهرستان آستارا ضمن ابراز همدردی و دلجویی با سیل زدگان و کسانی که از این حادثه دچار خسارت شدند به رییس دادگستری آستارا  دستور داد تا در امر امداد رسانی و کمک های فوری سازمان ها و دستگاه های مربوطه مساعدت های لازم و پشتیبانی فوری در راستای رفع مشکلات شهروندان صورت گیرد.
رییس شورای قضایی استان با بیان اینکه باید کوتاهی و قصور مدیران در این حادثه بررسی شود گفت:  رییس شورای قضایی استان با بیان اینکه باید کوتاهی و قصور مدیران در این حادثه بررسی شود گفت:  در صورت احراز تخلف  پرونده  قضایی تشکیل شده  و پس از رسیدگی، مجازات های قانونی برای آنان إعمال خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه دستگاه های خدمت رسان باید به نحو احسن به مردم خدمت رسانی کنند تصریح کرد: دستگاه های نظارتی باید بر نحوه کمک رسانی و خدمات دهی  نظارت دقیقی داشته باشند.