۱۴۰۲/۰۶/۱۹ ۲۱:۴۰ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

 در هفته دوم رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور تیم داماش گیلان با نتیجه دو بر صفر مغلوب فجر شهید سپاسی شیراز شد.

گیل خبر/ در چارچوب دیدارهای هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران، تیم‌های فجر شهید سپاسی و داماش گیلان از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در ورزشگاه حافظیه شیراز مقابل هم قرار گرفتند تا جدال بدون امتیازهای هفته را برگزار کنند.

شاگردان مهدی رجب‌زاده که در نخستین مسابقه فصل مقابل نفت مسجدسلیمان شکست خورده بودند، در دیدار خانگی امروز برابر داماش گیلان نمایش بهتری ارائه کردند و توانستند در دقیقه ۲۵ روی ارسال عباس بوعذار از روی ضربه ایستگاهی سمت راست زمین، در شلوغی محوطه جریمه توسط محمد آژیر به گل اول دست پیدا کنند.

در نیمه دوم حملات فجر سپاسی ادامه پیدا کرد و علاوه بر اینکه حسین خیری از داماش گیلان اخراج شد، این بار آرام عباسی در دقیقه ۷۶ توپ سانتر شده از ضربه ایستگاهی را با ضربه سر تبدیل به گل کرد تا درآستانه برتری قرار بگیرند.

تیم فوتبال فجر سپاسی در مسابقه امروز توانست شکست اخیرش را جبران کند و به برتری دو بر صفر مقابل داماش گیلان برسد و دومین باخت متوالی حریفش را نیز رقم بزند.

 شهرداری آستارا دیگر نماینده گیلان در لیگ یک نیز پس از شکست خارج از خانه مقابل چادرملو یزد از ساعت ۱۸ و در ورزشگاه خانگی خود میزبان نفت مسجدسلیمان بود .

نیمه نخست این جدال کم برخورد با تساوی بدون گل به پایان رسید و در تیمه دوم این شهرداری آستارا بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و قصد داشت تا با بازی‌سازی از عقب نود را به دروازه مالکی نزدیک کند و در سوی مقابل شاگردان اشکش به دنبال ضدحمله و گرفتن خطا و استفاده از ضربات آزاد بودند اما در نهایت این تلاش‌ها باز هم به جایی ختم نشد تا بازی بدون گل تمام شود.

 شهرداری آستارا پس از گرفتن اولین امتیاز این فصل خود باید در نبرد بعدی در جم به دیدار پارس جنوبی برود.