دلخوش، نماینده صومعه سرا خبر داد؛
۱۴۰۲/۰۵/۳۰ ۱۵:۰۵ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

گیل خبر/ سیدکاظم دلخوش، نماینده مردم صومعه سرا از اصلاح ایرادات شورای نگهبان به طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت و تصویب آن در صحن علنی مجلس خبر داد.

دلخوش گفت: از یک سال پیش ما طرحی را به عنوان ساماندهی نیروهای بلاتکلیف و شرکتی در دستگاه‌های دولتی پیگیر بودیم. این طرح در کمیسیون اجتماعی با حضور کارشناسان مختلف مورد رسیدگی قرار گرفت و در صحن مجلس نیز تصویب شد.

نماینده مردم صومعه سرا افزود: پس از آن این طرح به شورای نگهبان رفت که این شورا ایراداتی به این طرح گرفت. در سال جاری شورای محترم نگهبان این طرح را به مجلس و کمیسیون مربوطه ارجاع داد و ما هم در صحن مجلس پیگیر بودیم که این طرح زودتر در دستور کار قرار بگیرد.

دلخوش گفت: امروز الحمدلله ایرادات شورای نگهبان برطرف و طرح در صحن به تصویب رسید و دوباره به آن شورا ارسال گردید. امیدواریم که این بار با توجه به آن که با نظارت شورای نگهبان اصلاحات صورت گرفته، این طرح تعیین تکلیف نهایی شود.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس ادامه داد: در صورت تایید شورای نگهبان، این طرح برای اجرا به دولت ابلاغ خواهد شد و می توان گفت که سد بزرگی از مقابل کارکنان و کارمندان بلاتکلیف دولت که وضعیت استخدامی آنان مشخص نبود، برداشته می‌شود.

دلخوش افزود: در سال گذشته، آن‌هایی که از خانواده ایثارگران بودند تعیین تکلیف شدند و بخشی از مشکلات حل شد، مابقی هم انشالله با این طرح تعیین تکلیف خواهند شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code