۱۴۰۲/۰۵/۲۴ ۱۳:۱۵ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

سرپرست جدید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان با حضور نماینده عالی دولت در استان و  معاون توسعه مدیریت و امور مجلس سازمان برنامه و بودجه کشور معرفی شد.

گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان؛ با حضور استاندار گیلان و معاون توسعه مدیریت و امور مجلس سازمان برنامه و بودجه کشور و با صدور حکمی از سوی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، "محمدرضا رستمی" به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان منصوب و معرفی شد.

استاندار گیلان در جلسه معرفی سرپرست جدید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، گفت: باید منطبق با برنامه راهبردی دولت مردمی و انقلابی سیزدهم، توزیع اعتبارات و تنظیم بودجه به همه شهرستان‌ها و مناطق نگاه به صورت عادلانه باشد.

اسدالله عباسی افزود: میزان رضایتمندی مردم با اعمال مدل مناسب توزیع اعتبارات در استانها و توجه به شرایط هر استان که اکنون در دستور کار سازمان برنامه و بودجه است،  افزایش می یابد.

وی با اشاره به اهتمام دولت برای تسریع در برنامه های توسعه ای و زیربنایی و تاکید بر همکاری و هم افزایی بیش از پیش تیم اقتصادی استان، خواستار رشد نگاه متعالی مدیران و متولیان امر برای ارائه خدمات در شان به مردم استان گیلان شد.

رحمان پلیمی معاون توسعه مدیریت و امور مجلس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در این جلسه با قدردانی از اهتمام موجود در استان در پیشبرد اهداف و اسناد بالادستی در راستای خدمت به مردم، ابراز امیدواری کرد سرپرست جدید بتواند با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت‌محوری» ، « انقلابی‌گری»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستیزی»، «قانون‌مداری» و مفاد «عهدنامه مدیران» در دولت مردمی، با اتخاذ تدابیر مناسب در حل مشکلات استان‌ کوشا باشد.

در این جلسه همچنین از تلاشهای شراره کاووسی، رئیس سابق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان  قدردانی شد.