۱۴۰۲/۰۵/۰۴ ۲۳:۱۲ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در روزهای پنجشنبه و جمعه ( پنجم و ششم مرداد ماه جاری) خبر داد.

گیل خبر/ به گزارش ایرنا، سرهنگ"امیر طالبی" با تسلیت ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان با بیان اینکه پلیس با تمام توان برای تسهیل در عبور و مرور عزاداران حسینی تلاش می‌کند، افزود: محدودیت های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورا در برخی مسیرهای کلانشهر رشت اعمال می شود.

وی اضافه کرد : بر این اساس برای تسهیل تردد شهروندان و هیئت‌های عزاداری شهرستان رشت در مسیرهای منتهی به میدان شهدای ذهاب، دانای علی، حرم خواهر امام (س) و گلزار شهدا، محدودیت ترافیکی عبور خودروها اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان اظهار کرد: محدودیت ترافیکی شهر رشت در شب‌های تاسوعا و روز عاشورا در مسیرهای پل آزادگان- میدان آزادگان به سمت خیابان طالقانی (دانای علی)، خیابان شهریاران، پارک مفاخر به سمت طالقانی، بلوار حبیب‌زاده (ضیابری) به سمت خیابان طالقانی و چهار راه قدس، بلوار شهید مطهری، میدان صیقلان به سمت حرم خواهر امام (س) و مسیرهای منتهی به میدان شهدای ذهاب اعمال می‌شود.