رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تحویل و ورود دستگاه های پیشرفته تصویربرداری پزشکی در گیلان، گفت: فضاهای فیزیکی مورد نیاز جهت نصب و راه‌اندازی سریعتر این تجهیزات سرمایه‌ای آماده شود.

گیل خبر/ به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)، عصر امروز نشست شورای عمرانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور دکتر محمدتقی آشوبی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، جمعی از معاونین، مدیران ستادی و کارشناسان عمرانی و فنی در سالن اجلاس حوزه ریاست برگزار شد.


در این نشست، پیرامون ایجاد فضای فیزیکی جهت استقرار دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی سرمایه‌ای جدیدالورود به استان در مراکز سلامت‌محور گیلان گفت‌وگو و تبادل‌نظر شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با اشاره به تحویل یک دستگاه CT اسکن به مرکز آموزشی درمانی ۱۷ شهریور، بر ضرورت نصب و راه‌اندازی هر چه سریعتر آن جهت بهره‌برداری تأکید کرد.

دکتر آشوبی با اشاره به ورود یک دستگاه بونکر رادیوتراپی انرژی بالا در مرکز آموزشی درمانی رازی رشت، بر احداث و توسعه فضای فیزیکی جهت نصب این دستگاه تأکید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین خواستار تمهید مقدمات و فراهم کردن زمینه لازم جهت تامین فضای فیزیکی برای نصب و راه‌اندازی دستگاه MRI در بیمارستان شهید حسین‌پور لنگرود شد.

گفتنی است در این نشست، پیرامون احداث ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مجتمع دانشگاهی سایت لاکان رشت و تمهید مقدمات جهت آغاز عملیات اجرایی آن تبادل نظر شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code