۱۴۰۲/۰۴/۳۱ ۱۷:۵۰ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

نادری، عضو هیئت رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز و در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان از ارجاع درخواست استیضاح وحیدی وزیر کشور به کمیسیون شوراها به عنوان کمیسیون تخصصی خبر داد.

گیل خبر/ به گزارش تسنیم: رجب رحمانی نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(شنبه 31 تیر ماه) در تذکر شفاهی خود با اشاره به درخواست جمعی از نمایندگان درباره استیضاح احمد وحیدی وزیر کشور گفت:در ماده 221 آیین نامه داخلی مجلس آمده است که هیئت رییسه مجلس مکلف است که طرح‌های استیضاح را بلافاصله اعلام وصول کند و به کمیسیون مربوطه ارجاع دهد.

وی افزود: سوال بنده این است که چرا استیضاح آقای احمد وحیدی وزیر کشور که با امضای 93 تن از نمایندگان به هیئت رئیسه مجلس ارائه شد است، اعلام وصول نمی‌شود؟

عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت در پاسخ به تذکر نماینده تاکستان از احمد نادری دبیر هیئت رئیسه پرسید که طرح استیضاح وزیر کشور طبق آیین نامه داخلی مجلس باید به کمیسیون ارجاع می‌شده؛ آیا این کار انجام شده است ؟ که نادری در پاسخ به سوال نایب رئیس مجلس گفت که درخواست استیضاح وزیر کشور به کمیسیون شوراها به عنوان کمیسیون تخصصی ارجاع شده است.