جلسه شورای مناطق امروز چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۲ به ریاست رحیم شوقی شهردار رشت برگزار شد.

گیل خبر/ در این نشست پیگیری مطالبات شهرداری از سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی، تسهیل در روند پرداخت به موقع حقوق کارکنان و پرسنل و ایجاد امکاناتی نظیر سرویس‌های بهداشتی در دستور کار جلسه قرار داشت.
همچنین مدیران هر کدام از مناطق پنجگانه شهر رشت نیز موارد و مسائل مختلف مربوط به منطقه خود را تشریح کردند و گزارشی هم از روند پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی و فرآیند سیاه پوش کردن شهر برای ماه محرم ارائه دادند.
شهردار رشت در این جلسه پیگیری حل مشکل پل‌ عابر پیاده جانبازان را مسأله‌ای که باید در اسرع وقت تعیین تکلیف شود اعلام و بر لزوم تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی و پایش نیروی انسانی در سطح مناطق، نواحی و سازمان‌های تابعه و تهیه یک چهارچوب در این زمینه با تشکیل یک تیم فنی تاکید کرد.
رحیم شوقی ابراز داشت: از مدیران مناطق انتظار دارم همکاری لازم را داشته باشند تا بودجه شهرداری محقق شود زیرا تأثیر تحقق درآمدهای شهرداری به خود شهر و شهروندان برمی‌گردد.
شهردار رشت همچنین از مدیران مناطق پنجگانه خواست در روند سیاه پوش نمودن شهر همکاری و مشارکت بیشتری داشته باشند.
لازم به ذکر است در حاشیه برگزاری جلسه شورای مناطق مجید دوهندو رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گیلان نیز با شهردار رشت دیدار و در مورد کمک و همکاری شهرداری رشت با این ستاد، آمادگی موکب خدام العتره شهرداری برای خدمات رسانی به عزاداران حسینی و راهپیمایی اربعین گفت‌وگو کرد.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شهرداری رشت

نظر شما:

security code